• Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:00

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kristus

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:01

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Svatá rodina

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:02

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Pastorále

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:03

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Motýl

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:04

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Marnotratný syn

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:05

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    V zahradě

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojky

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:48

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Ilustrace k Matthew Gregory Lewis: Mnich

    Položka č.: 230

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:49

    fotografie, 20,5 x 28 cm, značeno vzadu Jiří Kolář, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Položka č.: 231

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:50

    fotografie, 30,5 x 24 cm, značeno vzadu Jiří Kolář, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Položka č.: 232

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:51

    fotografie, 30 x 24 cm, značeno vzadu Jiří Kolář, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Portrét Ludvíka Kuby

    Položka č.: 233

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:52

    fotografie, 1946, 40,5 x 29 cm, sign. PD Feyfar 46, fotografie nalepená na kartonu, při okrajích lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Portrét Ludvíka Kuby detail

    Položka č.: 234

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:53

    fotografie, 1946, 32,5 x 39,8 cm, sign. PD Feyfar 46, fotografie nalepená na kartonu, při okrajích lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    5x fotografie L. Kuby

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:54

    fotografie, 30,5 x 24; 18 x 13 cm, jedna sign. LD LKuba, nalepené na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiřina Adamcová

    (1927-2019)

    Pohled na Svatý Mikuláš

    Položka č.: 1895

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:00

    litografie, 1972, 19,4 x 44,5 cm, sign. PD Jiřina Adamová 72, skvrny na papíru, nahoře u okraje lehce natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiřina Adamcová

    (1927-2019)

    Pocta městu

    Položka č.: 1896

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:01

    dřevoryt, 18 x 15,1 cm, sign. PD Jiřina Adamcová, č. 6/20, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Položka č.: 1959

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:02

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Lubomír Anlauf

    Slepice

    Položka č.: 1681

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:03

    mezzotinta, 22,8 x 23,5 cm, sign. PD L. Anlauf, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Dívka s vějířem

    Položka č.: 1847

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:04

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    Položka č.: 1719

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:05

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František v. Bělský

    (1884-1968)

    Reholní sestra

    Položka č.: 1850

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:06

    suchá jehla, akvatinta, 1911, 32 x 24,3 cm, sign. PD Fr. V. Bělský 1911, zašlý, místy pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Závodník a dívka s balónky

    Položka č.: 1977

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:07

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Korunovaná husa

    Položka č.: 1938

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:08

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Motýli

    Položka č.: 1871

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:09

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Povoz

    Položka č.: 1870

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:10

    litografie, 20 x 14 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Dostihy; Dva jezdci

    Položka č.: 1936

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:11

    litografie; reprodukce, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Bok

    Jaro na Bronmaru (zelená varianta)

    Položka č.: 1820

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:12

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bořivoj Borovský

    Položka č.: 1606

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:13

    mezzotinta, 36,5 x 49 cm, sign. PD Borovský, a.t. 1/10, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Chalupa

    Položka č.: 1607

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:14

    litografie, 1995, 8,5 x 14,5 cm, sign DU Jiří Bouda 95, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 1608

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:15

    litografie, 1994, 9,5 x 14 cm, sign.LD Jiří Bouda 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)