Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ukřižování
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kristus
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:01
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Svatá rodina
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:02
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pastorále
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:03
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Motýl
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:04
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Marnotratný syn
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:05
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
V zahradě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:06
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Gross
(1909-1985)
Strojky
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:48
tužka, papír, 22,5 x 16,8 cm, sign. PD F. Gross, rám, autor byl členem Skupiny 42, skupiny RADAR, a v 60. letech Československo úspěšně reprezentoval na Benátském bienále. Jeho magickorealistická malba z válečných let i pozdější malba s geometrickými prvky patří k vrcholům soudobého tuzemského umění…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Ilustrace k Matthew Gregory Lewis: Mnich
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:49
fotografie, 20,5 x 28 cm, značeno vzadu Jiří Kolář, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Jiří Kolář
(1914-2002)
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:50
fotografie, 30,5 x 24 cm, značeno vzadu Jiří Kolář, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Jiří Kolář
(1914-2002)
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:51
fotografie, 30 x 24 cm, značeno vzadu Jiří Kolář, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Portrét Ludvíka Kuby
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:52
fotografie, 1946, 40,5 x 29 cm, sign. PD Feyfar 46, fotografie nalepená na kartonu, při okrajích lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Portrét Ludvíka Kuby detail
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:53
fotografie, 1946, 32,5 x 39,8 cm, sign. PD Feyfar 46, fotografie nalepená na kartonu, při okrajích lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
5x fotografie L. Kuby
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 19:54
fotografie, 30,5 x 24; 18 x 13 cm, jedna sign. LD LKuba, nalepené na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiřina Adamcová
(1927-2019)
Pohled na Svatý Mikuláš
Položka č.: 1895Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:00
litografie, 1972, 19,4 x 44,5 cm, sign. PD Jiřina Adamová 72, skvrny na papíru, nahoře u okraje lehce natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiřina Adamcová
(1927-2019)
Pocta městu
Položka č.: 1896Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:01
dřevoryt, 18 x 15,1 cm, sign. PD Jiřina Adamcová, č. 6/20, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Položka č.: 1959Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:02
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Lubomír Anlauf
Slepice
Položka č.: 1681Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:03
mezzotinta, 22,8 x 23,5 cm, sign. PD L. Anlauf, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Eva Bednářová
(1937-1986)
Dívka s vějířem
Položka č.: 1847Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:04
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Bělohlávek
(1924)
Bůh
Položka č.: 1719Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:05
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
František v. Bělský
(1884-1968)
Reholní sestra
Položka č.: 1850Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:06
suchá jehla, akvatinta, 1911, 32 x 24,3 cm, sign. PD Fr. V. Bělský 1911, zašlý, místy pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
Závodník a dívka s balónky
Položka č.: 1977Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:07
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
Položka č.: 1938Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:08
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
František Bílkovský
(1909-1998)
Motýli
Položka č.: 1871Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:09
lept, 15 x 7,5 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
František Bílkovský
(1909-1998)
Povoz
Položka č.: 1870Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:10
litografie, 20 x 14 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
Položka č.: 1936Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:11
litografie; reprodukce, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Bok
Jaro na Bronmaru (zelená varianta)
Položka č.: 1820Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bořivoj Borovský
Položka č.: 1606Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:13
mezzotinta, 36,5 x 49 cm, sign. PD Borovský, a.t. 1/10, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Chalupa
Položka č.: 1607Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:14
litografie, 1995, 8,5 x 14,5 cm, sign DU Jiří Bouda 95, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Zasněžená krajina
Položka č.: 1608Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 14:15
litografie, 1994, 9,5 x 14 cm, sign.LD Jiří Bouda 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)