-
Ivan Novosad
(1953)
Na otočce
No.: 756Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:13
linořez, 2009, 13,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Novosad
(1953)
Milenci
No.: 755Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:12
linořez, 2009, 9x16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Novosad
(1953)
Mašle
No.: 754Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:11
linořez, 2009, 18 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Novosad
(1953)
Labyrint
No.: 753Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:10
linořez, 2009, 14,5 x 15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 25/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Novosad
(1953)
Křižovatky
No.: 752Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:09
linořez, 2009, 14,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 11/10, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Novosad
(1953)
Kroužení
No.: 751Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:08
linořez, 2014, 17,5 x 17 cm, sign. PD I. Novosad, č. 15/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Novosad
(1953)
Konstelace
No.: 750Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:07
linořez, 2009, 22 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 17/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Novosad
(1953)
Kočárek
No.: 749Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:06
linořez, 2009, 16 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, č. 21/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ito Nisaburo
(1910)
Chrám
No.: 746Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:06
japonský dřevoryt, 45 x 34 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
-
Jaroslav Novák
(1914-1984)
Krajina s bludným balvanem
No.: 748Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:05
litografie, 1943, 24,5 x 34 cm, sign. PD Jar Nov 43, pasparta, č. 9/56, pasparta mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Noll
(1926-1998)
Praskání jistoty II.
No.: 747Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:04
frotáž, koláž, papír, 1992, 26 x 19 cm, sign. LD Noll 82, the disciple of prof. J. Kaplicky, member of The Manes Association of Fine Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Konvolut dvou čínských akvarelů
No.: 745Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:02
akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chalupy
No.: 744Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:01
olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Samurajové
No.: 743Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:00
japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Heraldické znamení
No.: 742Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:59
podmalba na skle, 25 x 20 cm, rám, dole text: Zur Inbetriebnahme der Linotype Fotosatzanlage bei M S R n.p., Praha, Berthold a Stempel, Wien, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
No.: 741Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:58
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 740Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:57
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mona Lisa
No.: 739Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:56
olej, plátno, 70 x 50 cm, klínový rám, soudobá malířská reprodukce slavné Leonardovy malby vzniklé v letech 1503-19, portrétu Lisy del Giocondo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pivoňky
No.: 738Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:55
olej, sololit, 40 x 34,2 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Indonéský motiv
No.: 737Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:54
tuš, tempera, zlato, papír, 21 x 34,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Indický motiv
No.: 736Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:53
malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rozbouřené moře
No.: 735Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:52
olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
Neznámý autor
Berchtesgarden
No.: 734Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:51
olej, karton, 38 x 51 cm, malba zachycuje oblast v bavorských Alpách kde stálo známé Hitlerovo Orlí hnízdo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Nevařil/Lajsek
Slunce
No.: 733Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:50
tapiserie, 1989, 135 x 260 cm, sign. na zadní straně Nevařil / O. Lajsek, na zadní straně všech tří kusů štítek Art protis Ateliers Vlněna Brno s popisem, datací a pořadovým číslem. Tvorba ART-PROTISU neboli malování vlnou spočívá v kladení barevných vrstev střižní vlny s následovným prošitím. Její …
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Monolog
No.: 732Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:49
tuš, akvarel, ruční papír, 58,5 x 41,5 cm, sign . PD, rám, pasparta mírně zažloutlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Voják
No.: 731Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:48
olej, sololit, 1981, 18 x 17 cm, sign. LN HV 81, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Babička
No.: 730Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:47
uhel, papír, 58 x 38,5 cm, sign. LN, rám, drobné fleky na papíře v horní části, pasparta mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Dvě černošky
No.: 729Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:46
akryl, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Eiger
No.: 728Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:45
olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Květina
No.: 727Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:44
pastel, papír, 30 x 30 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED