Josef Kábrt
(1920-1989)
Dvě ženy
Položka č.: 278847Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:28
litografie, 23,7 x 17,2 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karol Ondreička
(1944-2003)
In memoriam Albín Brunovský
Položka č.: 278839Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:12
lept, 1998, 12,8 x 8,8 cm, sign. PD K. Ondreička 98, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
Jaroslav Škarohlíd
(1925-2012)
Žena - krajina
Položka č.: 278832Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:58
suchá jehla, 1970, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD Škarohlíd 70, č. 6/22, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Svolinský
Dívka v běhu
Položka č.: 278827Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:48
litografie, 1943, 21 x 14,2 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Tomáš Hřivnáč
V obrazárně
Položka č.: 278824Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:42
suchá jehla, 2008, 10,2 x 7,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Tomáš Hřivnáč
Pištec
Položka č.: 278823Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:40
suchá jehla, 2009, 12 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 09, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Renata Šimlíková
Andromede
Položka č.: 278821Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:36
lept, 1991, 10 x 7 cm, sign. PD R. Šimlíková, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Václav Sivko
(1923-1974)
Červené slunce
Položka č.: 278811Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:16
litografie, 1970, 23,9 x 16,2 cm, sign. PD V. Sivko 70, č. 70/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Dívka s růží
Položka č.: 278810Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:14
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Emil Kotrba
(1912-1983)
Kůň
Položka č.: 278809Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Dlouhá cesta
Položka č.: 278804Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Modlitba
Položka č.: 278803Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:00
litografie, 1940, 16,2 x 12 cm, sign. PD Viktor Stretti, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holla…
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Václav Brožík - napodobitel
Krávy u vody
Položka č.: 279028Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 15:36
olej, překližka, 38 x 74 cm, sign. PD VBrožík, rám, na rámu poškození, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Plachetnice
Položka č.: 279026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 15:32
olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Beran
Položka č.: 279005Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:50
dřevoryt, 22,7 x 10,6 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Dítě
Položka č.: 279003Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:46
litografie, 1993, 11 x 14,6 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1993, č. 19100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 279000Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:40
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Praha hudební
Položka č.: 273927Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:40
litografie, 1995, 27,2 x 19,2 cm, sign. LD K.Beneš 95, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Hra
Položka č.: 273881Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:38
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. PD J. Pileček 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Šest básní
Položka č.: 265869Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:20
bibliofilie, 2 dřevoryty a básně O. Čechová, vydal Fr. Pultr, 1984, Ex. 46/200, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Mars
Položka č.: 255245Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2023 15:36
tuš, tužka, papír, 12,7 x 9,7 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Rytíř
Položka č.: 188090Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2023 14:58
litografie, 1978, 29,5 x 20 cm, sign. PD K. Toman 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Únava
Položka č.: 278789Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 21:34
litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Souček
(1941-2008)
Příroda versus stroje
Položka č.: 268861Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 20:06
lept, akvatinta, 1986, 29,1 x 39,3 cm, sign. PD 86, č. 8/60, zažloutlý papír, po celé ploše papíru drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Karel Svolinský
Ženská bysta
Položka č.: 278341Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 22:48
akvarel, tuš, papír, 1948, 16 x 11 cm, sign. PD K. Svolinský 48, pasparta, pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Miroslav Houra
Vzpomínky
Položka č.: 275815Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 21:30
barevný dřevořez, 1976, 17,9 x 17,5 cm, sign. PD 76, a.t., růžky na pravé straně papíru ohnuty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Vratislav Ševčík
Vesmírná odysea
Položka č.: 259981Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 21:18
litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Mikoláš Axmann
Réva
Položka č.: 256200Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:32
litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Horská vesnice
Položka č.: 249275Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:02
dřevoryt, 12 x 12 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Milan Entler
Kytice II.
Položka č.: 274750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:50
litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, pasparta, č. 69/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)