• Tomáš Bím

    Míček

    No.: 220

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, pasparta, č. 38/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Tomáš Bím

    Hřiště

    No.: 219

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    litografie, 21,3 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Tomáš Bím

    Servus

    No.: 218

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    litografie, 13 x 7,5 cm, sign. DU Bím, pasparta, č. 120/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Kruh se uzavírá

    No.: 307

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1973, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, realizováno, na zadní straně technické poznámky z redakce, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Pohádka svatojánské noci

    No.: 306

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1984, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, realizováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Hommage a Leonardo (The Aeroplane)

    No.: 305

    Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

    suchá jehla, lept, pochoir, 1975, 36 x 50 cm, sign. PD Dalí, rám, č. 183/450, významný katalánský malíř s osobitým rukopisem byl v roce 1929, po spolupráci na Buñuelově snímku Andaluský pes, přijat do skupiny pařížských surrealistů. Nevázaný umělec, který toužil po zviditelnění a po penězích a nezdr…

    Current price: 39.000 CZK (1.625 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    No.: 304

    litografie, 32 x 49 cm, rám, přeloženo, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Únos Sabinek

    No.: 303

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 1962, 23 x 27 cm, pasparta, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Vasilij Kandinsky

    (1866-1944)

    Bauhaus Dessau

    No.: 302

    tisk, 35 x 25 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Vasilij Kandinsky

    (1866-1944)

    No.: 301

    tisk, 1929, 35 x 25 cm, značeno v tisku LD VK 29, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Zátiší s jablky a citróny

    No.: 300

    Auction price: 52.000 CZK (2.167 €)

    olej, plátno, 1931, 45,5 x 66 cm, sign. LD Lev 31, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, A. Brohmse and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, vicepresident and chairman of The Hollar Association o…

    Current price: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    No.: 299

    olej, karton, 28,5 x 47,5 cm, sign PD V. Pavlík, na zadní straně štítek dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Drahonovsky, J. Maratka, J. Benda, O. Spaniel and V. H. Brunner

  • Jaroslav Trnka

    (1924-1986)

    Povozy na cestě

    No.: 298

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    olej, plátno, 1969, 47 x 70,5 cm, sign. PD Trnka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Karel Novák

    (1915-2006)

    Pražský hrad v noci

    No.: 297

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Novák K., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. B. Obrovsky, K. Minar, B. Slansky, O. Stefan, V. V. Štech and Josef Zrzavy at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Podvečer ve městě (Na Kampě?)

    No.: 296

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • František Cína Jelínek

    (1882-1961)

    No.: 295

    olej, karton, 1919, 26,5 x 34,5 cm, sign. PD Cína Jelínek 1919, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Michail Něstěrov

    (1862-1942)

    Krajina s řekou

    No.: 294

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Borovice v krajině

    No.: 293

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    olej, malířská lepenka, 1895, 45 x 33,5 cm, sign. PD A. Kirnig 1895, rám, Česko-německý malíř, kreslíř a ilustrátor. Po studijních cestách v Německu a Itálii si v r. 1866 otevřel vlastní krajinářskou školu. Za náměty pro svoji krajinářskou tvorbu často putoval po Čechách. Známé jsou jeho obrazy z Mě…

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Lettau

    Rybář

    No.: 292

    olej, sololit, 30 x 40 cm, sign. PD Lettau, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Waldhauser

    (1835-1913)

    Andante sostenuto

    No.: 291

    olej, plátno, 1892, 37,5 x 28 cm, rám, V dolní části plátna motiv z hudební notace a popis Andante sostenuto, dále pravděpodobně Hauptmotiv Sonate Beethoven 892. Malba pojednává pravděpodobně téma ze Sonáty cis moll Měsíční svit, op. 27 č. 2 z roku 1802. Na zadní straně štítek s popisem, Provenance:…

    Ecce Homo

    No.: 290

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    olej, plátno, 21,5 x 18,5 cm, rám, poškozeno - kus malby chybí, popraskaná malba, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Vyhnání z Ráje

    No.: 289

    podmalba na skle, 40,5 x 30 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Konvolut - 5x loutka

    No.: 288

    loutky, cca 20 x 9 cm, Vodník, Strážmistr, Ježibaba, Spejbl, Strašidlo, vodník - slepované nohy, strážmistr - chybí noha, Ježibaba - nalomená noha, ruce drží pouze na drátku, ulomené prsty na levé ruce, strašidlo - chybí ruka, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Šárka Radová

    Věž

    No.: 287

    porcelán, v. 18,5 cm, značeno Š. Radová, the disciple of prof. O. Eckert

  • Ladislav Šaloun

    (1870-1946)

    Pes

    No.: 286

    bronzová plaketa, 16,5 x 24 (37 x 36,5) cm, značeno LD v bronzu vtlačenou iniciálou Š, rám, Závěsná nástěnná plaketa, připevněna na černé podkladové desce ze dřeva. Ladislav Šaloun - sochař, studoval v Reynierově kreslířské škole v Praze, v ateliéru T. Seidana a B. Schnircha, byl členem SVU Mánes či…

  • Svatopluk Klimeš

    Křižany pod Ještědem A

    No.: 285

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    kresba ohněm, papír, 2024, 21 x 15 cm, sign. PD K, rám, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • František Hodonský

    Lužní světlo

    No.: 284

    Auction price: 64.000 CZK (2.667 €)

    olej, plátno, 1997, 80 x 100 cm, sign. PD Hodonský 97, lišta, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku a jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální…

    Current price: 64.000 CZK (2.667 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Shovívavý stín

    No.: 283

    Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)

    akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J. Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř a restaurátor malířských děl, který pochází z významné umělecké rodiny Strettiů. Studiem výtvarného umění se zabýval od mládí – po absolvování Střední odborné školy výtvarné na Hollarově náměstí v Praze po…

    Current price: 49.000 CZK (2.042 €)

  • Kamila Ženatá

    Tajemství

    No.: 282

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    olej, plátno, 2025, 45 x 45 cm, sign. PD Kamila Ženatá, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

  • Antonín Kroča

    (1947-2025)

    Pavel

    No.: 281

    olej, sololit, 1998, 61,5 x 40 cm, sign. PD Kroča 8. 1. 1998, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists