Tomáš Bím
Míček
No.: 220Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, pasparta, č. 38/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Current price: 800 CZK (34 €)
Tomáš Bím
Hřiště
No.: 219Auction price: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 21,3 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Tomáš Bím
Servus
No.: 218Auction price: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 13 x 7,5 cm, sign. DU Bím, pasparta, č. 120/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Kruh se uzavírá
No.: 307Auction price: 6.000 CZK (250 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1973, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, realizováno, na zadní straně technické poznámky z redakce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Pohádka svatojánské noci
No.: 306Auction price: 6.000 CZK (250 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1984, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, realizováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Salvador Dalí
(1904-1989)
Hommage a Leonardo (The Aeroplane)
No.: 305Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
suchá jehla, lept, pochoir, 1975, 36 x 50 cm, sign. PD Dalí, rám, č. 183/450, významný katalánský malíř s osobitým rukopisem byl v roce 1929, po spolupráci na Buñuelově snímku Andaluský pes, přijat do skupiny pařížských surrealistů. Nevázaný umělec, který toužil po zviditelnění a po penězích a nezdr…
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Joan Miró
(1893-1983)
No.: 304Auction price: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 32 x 49 cm, rám, přeloženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Pablo Picasso
(1881-1973)
Únos Sabinek
No.: 303Auction price: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1962, 23 x 27 cm, pasparta, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Vasilij Kandinsky
(1866-1944)
Bauhaus Dessau
No.: 302Auction price: 1.000 CZK (42 €)
tisk, 35 x 25 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Vasilij Kandinsky
(1866-1944)
No.: 301Auction price: 1.000 CZK (42 €)
tisk, 1929, 35 x 25 cm, značeno v tisku LD VK 29, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Lev Šimák
(1896-1989)
Zátiší s jablky a citróny
No.: 300Auction price: 52.000 CZK (2.167 €)
olej, plátno, 1931, 45,5 x 66 cm, sign. LD Lev 31, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, A. Brohmse and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, vicepresident and chairman of The Hollar Association o…
Current price: 52.000 CZK (2.167 €)
Václav Pavlík
(1901-1966)
No.: 299Auction price: 2.000 CZK (84 €)
olej, karton, 28,5 x 47,5 cm, sign PD V. Pavlík, na zadní straně štítek dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Drahonovsky, J. Maratka, J. Benda, O. Spaniel and V. H. Brunner
Jaroslav Trnka
(1924-1986)
Povozy na cestě
No.: 298Auction price: 1.800 CZK (75 €)
olej, plátno, 1969, 47 x 70,5 cm, sign. PD Trnka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Karel Novák
(1915-2006)
Pražský hrad v noci
No.: 297Auction price: 2.800 CZK (117 €)
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Novák K., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. B. Obrovsky, K. Minar, B. Slansky, O. Stefan, V. V. Štech and Josef Zrzavy at the Academy of Fine Artists in Prague
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Arnošt Folprecht
(1902-1977)
Podvečer ve městě (Na Kampě?)
No.: 296Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 5.000 CZK (209 €)
František Cína Jelínek
(1882-1961)
No.: 295Auction price: 5.000 CZK (209 €)
olej, karton, 1919, 26,5 x 34,5 cm, sign. PD Cína Jelínek 1919, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Michail Něstěrov
(1862-1942)
Krajina s řekou
No.: 294Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Alois Kirnig
(1840-1911)
Borovice v krajině
No.: 293Auction price: 8.000 CZK (334 €)
olej, malířská lepenka, 1895, 45 x 33,5 cm, sign. PD A. Kirnig 1895, rám, Česko-německý malíř, kreslíř a ilustrátor. Po studijních cestách v Německu a Itálii si v r. 1866 otevřel vlastní krajinářskou školu. Za náměty pro svoji krajinářskou tvorbu často putoval po Čechách. Známé jsou jeho obrazy z Mě…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Lettau
Rybář
No.: 292Auction price: 1.500 CZK (63 €)
olej, sololit, 30 x 40 cm, sign. PD Lettau, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Antonín Waldhauser
(1835-1913)
Andante sostenuto
No.: 291Auction price: 2.000 CZK (84 €)
olej, plátno, 1892, 37,5 x 28 cm, rám, V dolní části plátna motiv z hudební notace a popis Andante sostenuto, dále pravděpodobně Hauptmotiv Sonate Beethoven 892. Malba pojednává pravděpodobně téma ze Sonáty cis moll Měsíční svit, op. 27 č. 2 z roku 1802. Na zadní straně štítek s popisem, Provenance:…
Ecce Homo
No.: 290Auction price: 3.000 CZK (125 €)
olej, plátno, 21,5 x 18,5 cm, rám, poškozeno - kus malby chybí, popraskaná malba, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Vyhnání z Ráje
No.: 289Auction price: 1.800 CZK (75 €)
podmalba na skle, 40,5 x 30 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Konvolut - 5x loutka
No.: 288Auction price: 1.500 CZK (63 €)
loutky, cca 20 x 9 cm, Vodník, Strážmistr, Ježibaba, Spejbl, Strašidlo, vodník - slepované nohy, strážmistr - chybí noha, Ježibaba - nalomená noha, ruce drží pouze na drátku, ulomené prsty na levé ruce, strašidlo - chybí ruka, Aantiqari.at Radhošťská,
Šárka Radová
Věž
No.: 287Auction price: 6.000 CZK (250 €)
porcelán, v. 18,5 cm, značeno Š. Radová, the disciple of prof. O. Eckert
Ladislav Šaloun
(1870-1946)
Pes
No.: 286Auction price: 2.000 CZK (84 €)
bronzová plaketa, 16,5 x 24 (37 x 36,5) cm, značeno LD v bronzu vtlačenou iniciálou Š, rám, Závěsná nástěnná plaketa, připevněna na černé podkladové desce ze dřeva. Ladislav Šaloun - sochař, studoval v Reynierově kreslířské škole v Praze, v ateliéru T. Seidana a B. Schnircha, byl členem SVU Mánes či…
Svatopluk Klimeš
Křižany pod Ještědem A
No.: 285Auction price: 12.000 CZK (500 €)
kresba ohněm, papír, 2024, 21 x 15 cm, sign. PD K, rám, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC
Current price: 12.000 CZK (500 €)
František Hodonský
Lužní světlo
No.: 284Auction price: 64.000 CZK (2.667 €)
olej, plátno, 1997, 80 x 100 cm, sign. PD Hodonský 97, lišta, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku a jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální…
Current price: 64.000 CZK (2.667 €)
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
No.: 283Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J. Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř a restaurátor malířských děl, který pochází z významné umělecké rodiny Strettiů. Studiem výtvarného umění se zabýval od mládí – po absolvování Střední odborné školy výtvarné na Hollarově náměstí v Praze po…
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Kamila Ženatá
Tajemství
No.: 282Auction price: 22.000 CZK (917 €)
olej, plátno, 2025, 45 x 45 cm, sign. PD Kamila Ženatá, the disciple of L. Cepelak
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Antonín Kroča
(1947-2025)
Pavel
No.: 281Auction price: 2.000 CZK (84 €)
olej, sololit, 1998, 61,5 x 40 cm, sign. PD Kroča 8. 1. 1998, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists