Josef Jíra
(1929-2005)
S koněm
Položka č.: 277654Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:05
suchá jehla, 1989, 5 x 7 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, č. 59/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Josef Jíra
(1929-2005)
S koníkem
Položka č.: 277653Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:04
Ota Janeček
Dívka v květu
Položka č.: 277650Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:01
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Ota Janeček
Akt dívky
Položka č.: 277649Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Bohumír Bob Hochman
Strážce světla
Položka č.: 277627Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 17:58
špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Antikvariát Dlážděná, ž…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Egon Schiele
Položka č.: 277618Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 17:49
lept, 1986, 20 x 33 cm, sign. PD Jan Hladík 1986, A.T.
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Ladislav Boťanský
(1943-2003)
Tatranská listy
Položka č.: 277562Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:53
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Bílek
(1872-1941)
Ve tvůrčí chvíli
Položka č.: 277557Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:48
dřevoryt, 14 x 10 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Bílek
(1872-1941)
Jaké to dílo
Položka č.: 277556Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:47
dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tom of Finland
(1920-1991)
Skupina
Položka č.: 277528Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:22
serigrafie, 29 x 21 cm, sign. PD Tom, rám, č. 31/80
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Utagawa Kuniteru
(1808-1874)
Sumo /Předehra (diptych)
Položka č.: 277512Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:03
dřevořez, 34,8 x 23,8 a 35 x 24 cm, nalepeno na červeném papíru, značeno LD, obě grafiky pokrčené, místy odřeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Lovkyně
Položka č.: 277504Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 15:55
dřevoryt, 34,5 x 24,5 cm, značeno PD, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Joža Úprka
(1861-1940)
Královničky
Položka č.: 277423Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2023 17:54
lept, 21 x 24,5 cm, sign. PD Jož. Úprka, nalepeno na tvrdém papíru, papír místy ušpiněný a pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Jiří Slíva
Café & Thé
Položka č.: 277254Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2023 15:05
litografie, 31,6 x 42,7 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 18/50, DU slepotisková značka papíru Litografie Říčí, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Ukřižování
Položka č.: 274615Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2023 17:16
olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Démoni
Položka č.: 254634Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2023 15:40
tužka, papír, 35 x 26 cm, monogr. PD J.V., rám, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Ladislav Hojný
Lysolaje
Položka č.: 276860Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:32
tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Ladislav Hojný
Českomoravská vysočina
Položka č.: 276859Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:30
tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ladislav Hojný
Líšnice
Položka č.: 276858Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:28
tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276787Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:34
litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276778Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:18
litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
Položka č.: 276773Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
Položka č.: 276758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:50
litografie, 23 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
Položka č.: 276756Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:46
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížané
Položka č.: 276754Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:44
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276747Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:32
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Strašák
Položka č.: 276742Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:26
litografie, 26 x 22 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
Položka č.: 276738Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:20
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
Položka č.: 276729Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:10
litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
U baru
Položka č.: 273825Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:06
litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)