Ludmila Jiřincová
Ptáček
Položka č.: 282382Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:34
linoryt, 8,8 x 9,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Václav Sivko
(1923-1974)
Loďky
Položka č.: 282383Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:36
litografie, 9,8 x 14,2 cm, sign. PD V. Sivko, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Konůpek
Exlibris Vilém Šmidt
Položka č.: 282384Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)