Adolf A. Zahel
(1888-1958)
Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)
Položka č.: 262065Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:48
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282929Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:49
tuš, fix, papír, 30 x 42 cm, oboustranná kresba, okraje zažloutlé, místy polité, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282928Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:50
tuš, papír, 18,8 x 13 cm, sign. PD JŽ, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282927Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:51
tuš, papír, 19 x 13 cm, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282926Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:52
tuš, papír, 18,5 x 13 cm, sign. PD JŽ, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282925Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:53
tuš, papír, 13,5 x 19 cm, sign. PD JŽ, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282924Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:54
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD JŽ, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Marie Blabolilová
Krajina II.
Položka č.: 268325Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:00
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Cinybulk
Památka Jaroslava Průchy
Položka č.: 282930Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:02
litografie, 28 x 24 cm, sign. PD Cinybulk, č. 30/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Stanislav Čáp
(1928)
Lidé a pasoucí se kůň
Položka č.: 282931Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:03
dřevoryt, 1958, 21,6 x 15,7 cm, sign. PD Stanislav Čáp 58, pokrčený pravý dolní roh papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Petr Dillinger
(1899-1954)
Na procházce
Položka č.: 244236Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:04
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Zátiší s vázou a brýlemi
Položka č.: 260281Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:05
litografie, 14 x 10,2 cm, sign. PD Milan Entler, č. 166/180, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milan Erazim
Záznam č. 86
Položka č.: 195930Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:06
lept, akvatinta, 1985, 15,7 x 10 cm, sign. PD M. Erazim 85, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Cirkus
Položka č.: 282062Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:07
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 282932Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:08
litografie, 17 x 29,5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 98/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Viera Gergelová
(1930-2004)
Neštěstí
Položka č.: 282933Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:09
dřevoryt, 30,2 x 21,2 cm, sign. PD Gergelová Viera, č. 76/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Vysoké nad Jizerou
Položka č.: 282934Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:10
serigrafie, 1948, 17 x 28 cm, značeno PD na kameni J. Grus 48, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Otava 50
Položka č.: 282937Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:11
serigrafie, 1950, 19,5 x 29 cm, značeno PD J. Grus , mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
U Zdechovic
Položka č.: 282936Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:12
serigrafie, 20 x 26 cm, značeno PD G, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Cesta
Položka č.: 282935Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:13
serigrafie, 1948, 18 x 28 cm, značeno LD na kameni J. Grus 48, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Hrnčíř
Vidlička a motýl
Položka č.: 179277Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:14
litografie, 1974, 22 x 15 cm, sign. PD Hrnčíř 1974, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Nuselský most
Položka č.: 282939Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:15
litografie, 1978, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD J. Chudomel 78, č. 76/200, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Chrám Sv. Víta
Položka č.: 282938Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:16
litografie, 40 x 30 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 89/150, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Jandejsek
Dáma
Položka č.: 274513Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:17
litografie, 1966, 35 x 22,2 cm, sign. PD Jan, 43018, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladimír Jandejsek
Vyšehrad II.
Položka č.: 268322Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:18
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jandejsek
Vyšehrad I.
Položka č.: 268321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:19
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jandejsek
Trojice
Položka č.: 268320Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:20
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jandejsek
Anděl
Položka č.: 169230Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:21
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jandejsek
Motýli
Položka č.: 282944Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:22
litografie, 1976, 20,8 x 33,5 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladimír Jandejsek
Vyšehradský triptych
Položka č.: 282943Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:23
litografie, 1976, 29,8 x 30 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)