-
Neznámý autor
Vášnivý polibek
No.: 673Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:22
filmový plakát, formát A1 (84x60 cm), 1994, r. M. Šindelka, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kuře melancholik
No.: 672Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:21
filmový plakát, formát A1 (84x60 cm), 1999, r. J. Brabec, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Akira Kurosawa´s Dreams (Sny Akiry Kurosawy)
No.: 671Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:20
filmový plakát, formát A1 (95x66 cm), 1990, r. A. Kurosawa, při horním okraji natržen, v rozích značné stopy po vpichu, mírně pomačkán od srolování, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Znovu po smrti
No.: 670Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:19
filmový plakát, formát A1 (80x57 cm), 1991, r. K. Branagh, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Elegia
No.: 669Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:18
filmový plakát, formát A1 (94x65 cm), 1979, r. P. Komorowski, uprostřed stopa po přeložení, v levém dolním rohu mírně pomačkán, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Muž nahoře
No.: 668Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:17
filmový plakát, formát A1 (82x58 cm), 1975, r. R. Attenborough, stopy po přeložení, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Vlak
No.: 348Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. J. Kawalerowicz, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Neznámý autor
Partie krásného dragouna (Josef Bláha a Josef Vinklář)
No.: 345Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:44
filmový plakát, formát 42x30cm, 1970, r. J. Sequens, při levém okraji trhlina cca 1cm, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Boj sa skončí zajtra
No.: 343Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:42
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M.- Cikán, 1970, při pravém okraji trhlinky a drobně pomačkán, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Andrejka
No.: 341Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:40
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. N. Lebeděv, 1970, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Hory, sníh a Mario
No.: 321Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:20
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1967, pravý dolní roh pokrčený, na levém okraji natrženo, jinak velmi dobrý až výborný stav, nepřeloženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Harry Potter a Tajemná komnata
No.: 319Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:18
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Ch. Columbus, 2002, v rozích stopy po vpichu, drobně ohnuté růžky, částečně patrná stopa po přeložení, dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
-
Neznámý autor
Partie krásného dragouna (Stella Zázvorková)
No.: 316Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 20:15
filmový plakát, 42x30cm, 1970, r. J. Sequens, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Na Hromnice o den více
No.: 300Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 19:59
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1993, r. H. Ramis, trochu pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Neznámý autor
Princ Bajaja
No.: 295Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 19:54
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Kachlík, 1971, při dolním okraji drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
Neznámý autor
Portrét dámy
No.: 679Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Ptáčci
No.: 673Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
-
Neznámý autor
Start americké kosmické lodi Gemini odložen
No.: 95Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
V rámci tažení za čistotu v New Yorku
No.: 93Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:32
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Ohromný sklad nábojů z druhé světové války
No.: 82Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Neznámý autor
Samohybná jaderná elektrárna TES-3
No.: 79Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Charlie Chaplin
No.: 74Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
Co se v mládí naučíš…
No.: 67Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:06
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Kosmický sňatek
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:50
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Originální robot
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:22
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
V trstěnické experimentální škole
No.: 19Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:12
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Noční Praha
No.: 499Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:54
bromostříbrná fotografie, 22 x 29 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Neznámý autor
Pohled na Malou Stranu
No.: 680Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:51
olej, plátno, 30,5 x 41 cm, rám, barva lehce zašlá, rám mírně poprýskán, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
-
Neznámý autor
Holandsko
No.: 676Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:50
gobelín, 20 x 31 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids