Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbalový zápas
No.: 31Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:30
vyškrabávaná tuš, 27,5 x 43 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbalový souboj
No.: 32Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:31
vyškrabávaná tuš, 26,5 x 46,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbalový souboj
No.: 33Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:32
vyškrabávaná tuš, 40,5 x 30,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbalový šampionát
No.: 34Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:33
vyškrabávaná tuš, 18 x 33 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Brankář
No.: 35Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:34
vyškrabávaná tuš, 1976, 17 x 28,5 cm, sign. PD Salajka J. 76, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Rychlostní kanoistika
No.: 36Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:35
vyškrabávaná tuš, 1975, 18 x 26 cm, sign. PD Salajka J. 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Trojskok
No.: 37Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:36
suchá jehla, 1979, 17,2 x 24,2 cm, sign. PD Salajka J. 79, č. 4/10, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Střela
No.: 38Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:37
vyškrabávaná tuš, 1980, 19,5 x 29,5 cm, sign. DU Salajka J. 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Sportovní kalendář
No.: 39Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:38
vyškrabávaná tuš, 1975, 24 x 39,5 cm, sign. DU Salajka J. 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Symbol
No.: 40Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:39
suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Basketbal
No.: 41Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:40
vyškrabávaná tuš, 18 x 11 cm, sign. DU Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok daleký
No.: 42Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:41
mezzotinta, 1984, 14,5 x 13,3 cm, sign. PD Salajka J. 84, č. 8/18, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Gymnastka
No.: 43Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:42
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Salajka J. 82, č 6/16, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Vítěz
No.: 44Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:43
suchá jehla, 1982, 16,6 x 10,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 15/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok o tyči
No.: 45Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:44
vyškrabávaná tuš, 1977, 17,5 x 12,5 cm, sign. LN Salajka J. 77, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Vítěz
No.: 46Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:45
vyškrabávaná tuš, 27 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Gymnastka
No.: 47Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:46
akvatinta, 1985, 17,3 x 10,3 cm, sign. PD Salajka J. 85, č. 3/11, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Veslař
No.: 48Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:47
tuš, akvarel, papír, 21 x 12,5 cm, sign. DU Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok daleký
No.: 49Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:48
vyškrabávaná tuš, 24 x 12,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok vysoký
No.: 50Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:49
vyškrabávaná tuš, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Stolní tenis
No.: 51Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:50
vyškrabávaná tuš, 23,5 x 17 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Před startem
No.: 52Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:51
vyškrabávaná tuš, 1977, 26 x 13 cm, sign. PD Salajka J. 77, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Oslava sportu
No.: 53Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:52
tuš, akvarel, papír, 1978, 27 x 18 cm, sign. PD Salajka J. 78, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Gymnastka
No.: 54Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:53
vyškrabávaná tuš, 1981, 26,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 81, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbalista
No.: 55Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:54
vyškrabávaná tuš, 27 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Hod diskem
No.: 56Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:55
vyškrabávaná tuš, 1976, 27 x16,5 cm, sign. LD Salajka J. 76, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Hod diskem
No.: 57Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:56
vyškrabávaná tuš, 1975, 27 x15 cm, sign. LD Salajka J. 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Box
No.: 58Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:57
vyškrabávaná tuš, 33 x 24 cm, sign. DU Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Běžec č. 78
No.: 59Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:58
vyškrabávaná tuš, 1978, 28 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 78, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok vysoký
No.: 60Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 05. 09. 2024 16:59
vyškrabávaná tuš, 30 x 21,5 cm, sign. LD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)