-
Neurčený autor
Svážení sena
No.: 276964Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:25
olej, karton, 28,5 x 38 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chaloupky v zimě
No.: 269425Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:26
olej, dřevo, 20 x 25,5 cm, rám, na malbě je znatelná krakelace, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Domek u řeky
No.: 267425Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:27
olej, plátno, 11,5 x 25 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pohled na louku
No.: 262400Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:28
olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Z pole
No.: 276965Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:29
olej, karton, 29 x 38 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
K. Novák
Slunce v Lužním lese (Milovice)
No.: 282820Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:30
olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
K. Novák
První sníh
No.: 245869Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:31
olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Paulus
Horská scenerie
No.: 266420Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:32
olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Rejfířová
Krajina luže
No.: 282807Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:33
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav ? Sedláček
Večerní břízy
No.: 266457Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:34
olej, karton, 49 x 64 cm, sign. PD Jára Sedláček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. Šimek
Samoty
No.: 269403Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:35
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šindler?
(1938-2022)
Horská krajina
No.: 282829Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:36
olej, plátno, 41 x 54 cm, sign. LD Šindler (?), rám, neurčený autor, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Šrámek
(1885-?)
Horská krajina
No.: 282831Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:37
olej, sololit, 33,7 x 47,5 cm, sign. PD Šrámek, rám, oděrky na rámu , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
T. Šrámek
Zima
No.: 232704Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:38
olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav František Ulšmíd
(1903-1985)
Šumava na podzim
No.: 274286Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:39
olej, plátno, 29 x 68 cm, sign. LD V. Ulšmíd , rám, na zadní straně štítek s popisem , rám místy lehce otlučený , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Kometa
No.: 280405Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:40
litografie, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 26/100, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotter…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Zimní krajina
No.: 280406Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:41
litografie, 2011, 28 x 51,5 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 124/150, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Veselý-Nadějkovský
(1912-1997)
Západ slunce v krajině
No.: 262671Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:42
tempera, karton, 1982, 15,5 x 49,7 cm, sign. PD K. Veselý N. 1982, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Volkov
Borovice
No.: 267440Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:43
pastel, papír, 34 x 21 cm, sign. PD Volkov, rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Vraný
Podzimní park
No.: 282830Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:44
olej, sololit, 32,2 x 46,6 cm, sign. PD L. Vraný, rám, oděrky na rámu , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Drtikol
(1883-1961)
Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13
No.: 274742Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:00
bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Fabinger
(1899-1942)
Začtený
No.: 282412Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:01
bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Venkovský kostelík
No.: 282545Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:02
fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na venkovské stavení
No.: 282544Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:03
fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
No.: 282812Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:04
fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
No.: 282811Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:05
fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
No.: 282813Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:06
fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Prachovské skály
No.: 282784Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:07
fotografie, 23,7 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Silnice
No.: 282546Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:08
fotografie, 12,3 x 23,8 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, mírně zažloutlý, lehce zašpiněné kraje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zříceninu
No.: 282783Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:09
fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED