Petr Ptáček
Continental divide
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:05
litografie, 2007, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 33/120
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Petr Ptáček
Řiditelný balon
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:06
litografie, 2005, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 87/120
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Petr Ptáček
Autostrada
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:07
litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, autorský tisk
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Petr Ptáček
Nad celinami
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:08
litografie, 2008, 29 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, autorský tisk
Petr Ptáček
Britten U. S. A.
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:09
litografie, 2006, 35 x 55 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Petr Ptáček
Nádraží
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:10
litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 10/60
Petr Ptáček
Imperial Airways
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:11
litografie, 2005, 25 x 37 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 2/140
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Petr Ptáček
ACE motor oil can, Autoplane motor oil can
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:12
litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70