-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona I.
Položka č.: 257748Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona III.
Položka č.: 257750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:30
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona IV.
Položka č.: 257752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:31
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona V.
Položka č.: 257751Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:32
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Velikonoce
Položka č.: 282747Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:33
tužka, papír, 28,7 x 47,5 cm, oboustranná kresba, při okrajích pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Pohled do kraje
Položka č.: 282746Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:34
tuš, papír, 19 x 34 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Alois Jirásek: Proti všem - skica
Položka č.: 282745Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:35
uhel, papír, 22 x 32,5 cm, oboustranná kresba, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Alois Jirásek: Proti všem - skica
Položka č.: 282744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:36
uhel, papír, 20 x 33 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, pokrčený papír, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sembdner
(1910-1977)
Ležící žena
Položka č.: 282748Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:37
uhel, papír, 30 x 44 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Staněk
Petit cours de paysage figures et animaux
Položka č.: 282749Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:38
tužka, papír, 1894, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Anna Staněk, v dolní části datováno a popsáno autorkou, mírně zažloutlý a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Staněk ?
Na procházce
Položka č.: 282750Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:39
tužka, papír, 29,4 x 42,2 cm, sign. PD Staněk , mírně zažloutlý, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Urban?
Kočár
Položka č.: 282751Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:40
tužka, papír, 26 x 35,5 cm, monogr. PD U., na zadní straně razítko sbírky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Vejrych
(1882-1939)
Stromy a keře
Položka č.: 257826Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:41
tužka, papír, 12 x 20,4 cm, sign. PD R. Vejrych, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vyleťalová
(1944)
Ležící ženský akt
Položka č.: 278312Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:42
tuš, papír, 1968, 21 x 29 cm, sign. LD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vyleťalová
(1944)
Sedící ženský akt
Položka č.: 278311Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:43
tuš, papír, 1968, 29 x 21 cm, sign. PD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Wenig
(1885-1939)
Návrh na vitráž
Položka č.: 243464Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:44
akvarel, tuš, papír, 25 x 31,2 cm, mírně pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Emil Zillich
(1829-1896)
Matka s dítětem
Položka č.: 263606Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:45
tužka, papír, 20,3 x 20,5 cm, monogr. PD Z, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Náměsíčná krajina
Položka č.: 217896Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:46
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Milovník Květin - Portrét Marka Ebena
Položka č.: 217895Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:47
uhel, tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Pieta II.
Položka č.: 217894Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:48
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Na Vltavě - Praha II.
Položka č.: 189062Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:49
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Dotek anděla
Položka č.: 189061Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:50
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Motlitba za krále
Položka č.: 189060Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:51
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Hvězdná noc- koláž
Položka č.: 185691Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:52
tužka, koláž, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Brož
Paní v šátku
Položka č.: 257790Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:00
lept, 1942, 13,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Brož 42, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Don Quijote
Položka č.: 257754Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:01
litografie, 20,5 x 27,8 cm, značeno PD na kameni Petr Dilinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Dolejšová
Koruna stromu
Položka č.: 257791Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:02
lept, 1974, 10,5 x 15 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Dolejšová
Spící muž
Položka č.: 257788Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:03
měkký kryt, 1974, 8,7 x 16,1 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zrcadlení měsíce
Položka č.: 257819Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:04
litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 35/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 257712Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05
litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO