Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Kytice ve váze
No.: 34Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2023 16:08
pastel, papír, 29 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 74, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Václav Fiala
(1964-1980)
Dva muži s dýmkou
No.: 5Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2023 10:04
litografie, 41 x 29,9 cm, sign. PD V. Fiala, č. 2/12, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Čekání na Maxe Ernsta 2
No.: 42Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:41
koláž, papír, 42 x 29,7 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Chuť jíst vejce v Loandě
No.: 41Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:40
koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, lehce politý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Z kouzelníkova vystoupení v Benátkách
No.: 40Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:39
koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Výslech vyzvědaček
No.: 34Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:33
koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Oblíbený odpočinek hradního pána
No.: 33Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:32
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Válečné hry 1
No.: 23Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:22
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Válečné hry 2
No.: 22Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:21
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Pár minut před koncem, marné jest troubení
No.: 17Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:16
koláž, papír, 33 x 45 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Čekání na Maxe Ernsta
No.: 16Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:15
koláž, papír, 45 x 33 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Pěvecké vystoupení francouzských koček ve Lvově
No.: 7Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:06
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Rozruch v ložnici
No.: 4Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:03
lept, koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Povídám, jsou na světě horší věci
No.: 3Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:02
lept, koláž, papír, 33 x 45 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Bohumil Ullrych
Dívčí akt
No.: 62Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 07. 2023 19:00
olej, karton, 40. léta 20. století, 29,5 x 22,5 cm, sign. LD B Ullrych 4… (?), rám, Bohumil Ullrych (1893-1948), malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal především z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. V díle B. Ullrycha postřehneme dvě zdánlivě prot…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Bohumil Ullrych
Ležící akt
No.: 48Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 07. 2023 18:46
olej, karton, 1945, 20x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, rám,
Vladimír Komárek
Konvalinky
No.: 24Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:23
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Vladimír Komárek
Židle
No.: 19Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:21
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Vladimír Komárek
No.: 22Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Komárek
Ptáci
No.: 17Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:16
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Vladimír Komárek
Okno
No.: 15Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:14
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Vladimír Komárek
Maska
No.: 14Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:13
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Vladimír Komárek
Židle
No.: 2Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:01
Current price: 100 CZK (5 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Záda – roláž kostky
No.: 72Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 19:40
autorizovaný laser print A4, 1960, 25,5 x 17,5 cm, vzadu štítek Václav Chochola, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Záda – roláž
No.: 71Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 19:39
autorizovaný laser print A4, 1960, 24,5 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Záda
No.: 70Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 19:38
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Václav Chochola
(1923-2005)
Věšák
No.: 69Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 19:37
autorizovaný laser print A4, 1944, 22,5 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Václav Chochola
(1923-2005)
Ulička
No.: 68Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 19:36
autorizovaný laser print A4, 1942, 22,5 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Torzo
No.: 67Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 19:35
autorizovaný laser print A4, 1947, 24 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Tanečnice
No.: 66Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 19:34
autorizovaný laser print A4, 1942, 25 x 18 cm, vzadu štítek Václav Chochola, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)