-
Franz Zimmer
Týnský chrám
No.: 277960Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 09. 2023 16:51
mědiryt, 10,5 x 16 cm, pasparta, na papíře hnědé skrvnky
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Akt
No.: 277898Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 09. 2023 15:49
suchá jehla, 24,5 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Š., rám, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague, prof.…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Ladislav Šaloun
(1870-1946)
Zahradník
No.: 277896Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 09. 2023 15:47
akvarel, tužka, papír, 26,8 x 18,4 cm, sign. PD L. Šaloun, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Ctirad Stehlík
(1940-2013)
Sedm tenisáků
No.: 277886Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 09. 2023 15:37
litografie, 24 x 30 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 41/74
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Jan Souček
(1941)
Šachy
No.: 277878Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 09. 2023 15:29
lept, akvatinta, 1971, 24,5 x 24 cm, sign. PD Jan Souček 71, č. 16/16, stočený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Milada Schmidtová
(1922-?)
Stavení v jabloňovém sadu
No.: 277870Auction price: 3.600 CZK (150 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 09. 2023 15:21
olej, plátno, karton, 48 x 68 cm, sign. PD M. Schmidtová, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorce
Current price: 3.600 CZK (150 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
-
Sedláček
Na poli
No.: 277867Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 09. 2023 15:18
litografie, 28 x 38,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Sázava
No.: 277841Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 18:12
olej, karton, 1971, 66 x 90 cm, sign. LD Pitrmann 71, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Cha…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kvetoucí strom
No.: 277839Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 18:10
olej, sololit, 1969, 70 x 80 cm, sign. PD Pitrmann 69, rám, na zadní straně štítek s popisem autora , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Univ…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pobřeží na Jadranu
No.: 277813Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:44
linoryt, 20 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
-
V. Novák
Stavení v krajině
No.: 277807Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:38
olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
V. Novák
Cesta u lesa
No.: 277806Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:37
olej, plátno, 59 x 79,3 cm, sign. PD V. Novák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Neznámý autor
Kompozice
No.: 277804Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:35
tisk, pastel, papír, 45 x 33 cm
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
-
Neznámý autor
Postava
No.: 277803Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:34
kombinovaná technika, papír, 33 x 24 cm
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
-
Neznámý autor
Reprodukce
No.: 277802Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:33
tisk, 43 x 55 cm
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
-
Neurčený autor
Les U Bělé pod Bezdězem
No.: 277787Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:18
dřevoryt, 42 x 30 cm, č. 15/50, poničené a potrhané okraje, zašpiněno
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Jan Měšťan
(1939)
Okno
No.: 277730Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:21
litografie, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. PD JanMěšťan 1970, č. 2/16, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Milenci
No.: 277726Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:17
lept, 16,5 x 13 cm, sign. DU Lukavský, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Kdož jste Boží bojovníci
No.: 277711Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:02
litografie, sign. LD Vkubašta, rám, utržený levý horní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Strahovská knihovna
No.: 277708Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:59
litografie, sign. LD Vkubašta, rám, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Nepenthes
No.: 277678Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:29
suchá jehla, akvatinta, 1927, 24,3 x 35,2 cm, sign. PD Konůpek 27, LD Nepenthes, lehce zašlý papír; na několika místech papír natržený a pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Josef Jíra
(1929-2005)
S koněm
No.: 277654Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:05
suchá jehla, 1989, 5 x 7 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, č. 59/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Josef Jíra
(1929-2005)
S koníkem
No.: 277653Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:04
suchá jehla, 1989, 7 x 6 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, č. 68/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka v květu
No.: 277650Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:01
dřevoryt, 11,5 x 9 cm, sign. DU Ota Janeček, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt dívky
No.: 277649Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:00
litografie, ruční papír, 30 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 40/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Bohumír Bob Hochman
(1958)
Strážce světla
No.: 277627Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 17:58
špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Provenance: Antiquarian…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Jan Hladík
(1927-2018)
Egon Schiele
No.: 277618Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 17:49
lept, 1986, 20 x 33 cm, sign. PD Jan Hladík 1986, A.T.
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Ladislav Boťanský
(1943-2003)
Tatranská listy
No.: 277562Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:53
linoryt, 1975, 58 x 29,5 cm, Boťanský Lad. 1975, rám, 148/200, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
František Bílek
(1872-1941)
Ve tvůrčí chvíli
No.: 277557Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:48
dřevoryt, 14 x 10 cm, rám, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
František Bílek
(1872-1941)
Jaké to dílo
No.: 277556Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:47
dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, rám, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids