Vladimír Kopecký
(1928-2016)
Květina s motýlem
No.: 600Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:37
Current price: 500 CZK (21 €)
Ivan Komárek
Ženy, muži
No.: 599Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:36
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Vladimír Komárek
Hrozny
No.: 598Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:35
dřevoryt, 22,7 x 31 cm, sign. DU V Komárek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Komárek
Žena, Dvojice (konvolut dvou grafik)
No.: 597Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:34
suchá jehla, 16,2 x 10,6, 14,4 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/60, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Listopad
No.: 596Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:33
suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Vězeň
No.: 595Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:32
suchá jehla, 19,9 x 14,1 cm, sign. DU VKomárek, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Komárek
Houslista,Tři sklenice (konvolut dvou grafik)
No.: 594Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:31
dřevoryt, 19,8 x 9, 16,9 x 8 cm, sign. PD VKomárek, sign. PD VKomárek, č. 45/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Vladimír Komárek
Muž před staženou žaluzií
No.: 593Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:30
suchá jehla, 19,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Koluch
(1894-?)
Karpatská vesnice
No.: 592Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:29
Current price: 900 CZK (38 €)
Markéta Kolářová
(1993)
Flétnistka
No.: 591Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:28
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle de Riviere
No.: 590Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:27
ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Alice Koch
Pýthia
No.: 589Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:26
barevná tužka, karton, 1976, 36 x 27 cm, sign. Zezadu Alice Koch, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Ruth Kohler
Oranžová kompozice
No.: 588Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:25
litografie, 53,5 x 75 cm, č. 43/120
Current price: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Červená kompozice
No.: 587Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:24
litografie, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 9/60b
Current price: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Modrá kompozice
No.: 586Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:23
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 94/100
Current price: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice III
No.: 585Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:22
litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B
Current price: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice II
No.: 584Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:21
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120
Current price: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice I
No.: 583Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:20
litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Kodenka
Vzpomínka na Samarkand
No.: 582Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:19
olej, plátno, 1990, 35 x 50 cm, sign. na zadní straně Jiří Kodenka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Imre Kocsis
(1937-1991)
No.: 581Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:18
sítotisk, 1971, 56 x 56 cm, sign. PD Imre Kocsis 71
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
František Kobliha
(1877-1962)
No.: 580Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:17
dřevoryt, 29,8 x 22,8 cm, monogr. PD v desce FK, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Emanuel Knížek
(1889-1944)
Portrét muže
No.: 579Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:16
olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Jakesch, Bukovec, Zenisek and Nechleba
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Svatopluk Klimeš
Ještěrka
No.: 578Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:15
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Anna Khunová
Maškarní ples
No.: 577Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:14
litografie, 18,5 x 12 cm, sign. PD Anna Khunová, pasparta, 57/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UVU and The Association of Czech Bibliophilists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Milada Kazdová
(1911-2001)
Chrám sv. Mikuláše
No.: 576Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:13
litografie, 32 x 25,3 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, č. 47/60, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts…
Current price: 400 CZK (17 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Folklorní motiv
No.: 575Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:12
akvarel, tužka, papír, 26 x 32 cm, monogr. DU AK (zčásti překryto paspartou), rám, na zadní straně nálepka Z pozůstalosti Adolfa Kašpara (1934) a razítko Chotěrova galerie Praha, původní dobová adjustace, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts i…
Jiří Karmazín
Dvojice s koněm
No.: 574Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:11
tuš, papír, 1982, 45,5 x 62,7 cm, sign. DU Jiří Karmazín, v pravém dolním rohu na papíře vodní skvrna (cca 5,5 x 5,5 cm), na papíře místy drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Rada and F. Jiroudek at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU), member of JUV (Union of C…
Václav Karel
(1902-1969)
Stáje
No.: 573Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:10
akvarel, uhel, papír, 30 x 44 cm, monogr. PD VK, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. V. Masek and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky …
Current price: 500 CZK (21 €)
Wermer Kapfer
Zelená kompozice
No.: 572Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:09
litografie, 49,5 x 75 cm, sign. PD Wermer Kapfer, č. 48/100
Current price: 550 CZK (23 €)
Erich Kaizr
(1919-1980)
Váza s květinami
No.: 571Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:08
pastel, papír, 1972, 43,5 x 33 cm, sign. LD Erik Kaiser 78, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the private school of fine arts
Current price: 500 CZK (21 €)