Erich Kaizr
(1919-1980)
Váza s květinami
No.: 571Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:08
pastel, papír, 1972, 43,5 x 33 cm, sign. LD Erik Kaiser 78, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the private school of fine arts
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Kadlec
Ulička v Českých Budějovicích
No.: 570Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:07
lavírovaná tuš, papír, 1987, 45 x 32,5 cm, sign. PD Kadlec 87, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Kadlec
Náměstí s kašnou
No.: 569Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:06
lavírovaná kresba tuší, křída, papír, 1987, 32,5 x 44,8 cm, sign. PD Kadlec 87, propíchané rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Johanus
(1947-2024)
Podzimní slunce
No.: 568Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:05
serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 27/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Johanus
(1947-2024)
Ptáček
No.: 567Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:04
serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 31/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Johanus
(1947-2024)
Jablko od Evy
No.: 566Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:03
serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 8/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
No.: 565Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:02
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Ludmila Jiřincová
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
No.: 564Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:01
Ludmila Jiřincová
Dvě dívky
No.: 563Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:00
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Ludmila Jiřincová
Dívka srdce
No.: 562Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:59
Ludmila Jiřincová
No.: 561Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:58
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ludmila Jiřincová
No.: 560Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:57
litografie, 18, 5 x 12, 5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Ludmila Jiřincová
Dáma s vějířem
No.: 559Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:56
litografie, 21 x 15,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Ludmila Jiřincová
Král
No.: 558Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:55
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ludmila Jiřincová
Ve větru
No.: 557Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:54
Ludmila Jiřincová
Lastura
No.: 556Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:53
lept, 1984, 14, 5 x 11, 5 cm, sign.PD L. Jiřincová, PF 1984, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 800 CZK (34 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka s květy ve vlasech
No.: 555Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:52
litografie, 15,4 x 14 cm, sign. LD L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Ludmila Jiřincová
Tvor, Kytka (konvolut dvou grafik)
No.: 554Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:51
lept, litografie, 7,2 x 4, 9,5 x 5 cm, sign. DU L.Jiřincová,.sign,. PD L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Tvář
No.: 553Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:50
lept, 14 x 9 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Všecek smutek světa
No.: 552Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:49
litografie, 14,5 x 13 cm, sign. DU L.Jiřincová, V paspartě, vloženo v deskách z pevného papíru., grafický list k úmrtí básníka Jaroslava Seiferta., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Ploštice
No.: 551Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:48
litografie, 5,5 x 8,3 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka a měsíc
No.: 550Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:47
cerografie, 15,4 x 14 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Kristus. Báseň Josefa Hrubého
No.: 549Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:46
serigrafie, 11,4 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
No.: 548Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:45
litografie, 13 x 8,4 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Hlava ženy III
No.: 547Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:44
litografie, 16 x 10,5 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Josef Jíra
(1929-2005)
Kůň
No.: 546Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:43
serigrafie, 1984, 10, 2 x 14 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Current price: 1.400 CZK (59 €)
J. K. Jelínek
Karlův most
No.: 545Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:42
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
No.: 544Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:41
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Ota Janeček
No.: 543Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:40
linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ota Janeček
Akt se skloňenou hlavou
No.: 542Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:39
litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.000 CZK (167 €)