Alena Laufrová
Vzpomínka
No.: 264699Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:04
suchá jehla, akvatinta, 1979, 15 x 10,1 cm, sign. PD Alena Laufrová 79, pasparta, a.t., na levém okraji papíru - mimo tisk - hnědá drobná skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
A. Václav Mašek
Radost
No.: 276868Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 22:28
akvarel, běloba, papír, 31 x 22 cm, lehce zašlý papír, na horním okraji papír ztmavnutý s malinkými flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Povoz s koněm
No.: 263642Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 21:14
akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Jitka a Květa Válovy, malá retrospektiva
No.: 251320Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:54
tisk, plakát, 2011, 67 x 47 cm, plakát v výstavě v Oblastní galerii Litoměřice, 2011, při horním okraji pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Khön
Pražský hrad
No.: 248902Auction price: 950 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:38
olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 950 CZK (40 €)
J. Posselwhite
Canova
No.: 246865Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:32
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from a picture by sir Thomas Lawrence in the possesion of the Abate Canova at Rome, při levém okraji mimo tisk zahnědlé skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Hrníčky
No.: 240988Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 18:36
lavírovaná tuš, papír, 4 x 13,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Krávy na slunci
No.: 239058Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 18:30
lavírovaná tuš, papír, 3 x 10,5 cm, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, lehce zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Maxmilián Švabinský
Ženský akt v přírodě
No.: 276961Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 21:32
litografie, 28 x 21 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 8/22, po celé grafice žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of art…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Plzeňský Prazdroj
No.: 276932Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 21:00
lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Výroba sudů - Plzeňský Prazdroj
No.: 276931Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:58
lept, 1942, 24,2 x 18,9 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1942, PD vodotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Sklep - Plzeňský Prazdroj
No.: 276930Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:56
lept, 1940, 24,5 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1940, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Varna - Plzeňský Prazdroj
No.: 276929Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:54
akvatinta, lept, 1941, 24,3 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Vaření piva - Plzeňský Prazdroj
No.: 276928Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:52
akvatinta, lept, 1941, 24,1 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce PD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, papír na pravém okraji na jednom místě nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Spilka - Plzeňský Prazdroj
No.: 276927Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:50
akvatinta, lept, 1939, 24,8 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1939, značeno v desce LD Vondrouš 1939, kousek pravého horního růžku utržen, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Výroba piva - Plzeň - Prazdroj
No.: 276926Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:48
akvatinta, lept, 1942, 24 x 19 cm, sign . PD Jc. Vondrouš 1942, levý horní roh a spodní okraj papíru pokrčené, v pravém dolním rohu vodotisková značka papíru a nahnědlé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Ivan Komárek
Harmonizující muž
No.: 275360Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 19:58
pastel, watercolor, pencil, ink, collage, paper, 1986, 46,6 x 64,6 cm, signed lower/right I. Komárek 1986, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Váhy
No.: 277014Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:57
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associati…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Hudebník
No.: 277015Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:56
lept, 8 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, č. 25/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of…
Current price: 100 CZK (5 €)
Pavel Roučka
Zvířata
No.: 276990Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:51
2x litografie, 5 x 3,5 cm, sign. UD Roučka, pasparta, č. 65/100_68/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic …
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Ex Libris Majka
No.: 277010Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:42
litografie, 10 x 8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Eva Janíčková
Větrný mlýn
No.: 277086Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:36
suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, č. 40/120, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Jan Halla
(1926-1988)
Rybník
No.: 277004Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:33
litografie, 1961, 8,7 x 19,5 cm, sign. PD Halla 61, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Josef Černý
No.: 277025Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:29
litografie, 1990, 9 x 6,5 cm, sign. UD JČerný 90, pasparta, č. 60/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Zdeňka Burgetová
No.: 277037Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:26
litografie, 1997, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová, pasparta, č. 17/110, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Bohumír Bob Hochman
No.: 277018Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:16
email, papír(airbrush, kaligrafická malba), 1994, 14 x 8 cm, sign. PD B. H. 94, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Šeřík
No.: 277051Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:04
olej, dřevěná deska, 33,5 x 24 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
No.: 277090Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:03
olej, karton, 1958, 40 x 30 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Abstrakce
No.: 277036Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:55
linoryt, 1997, 13,5 x 7 cm, sign.PD, pasparta, P. F. 1998, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Zámek
No.: 277038Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:54
tuš, papír, 1920, 12 x 12 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids