Václav Fiala
(1964-1980)
Kytice karafiátů
Položka č.: 268847Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:09
litografie, 42 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, č. 167/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Alois Mikulka
(1933)
Zcela využitý rostropovič
Položka č.: 268843Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:05
linoryt, 1972, 23 x 10 cm, studoval u J. Bruknera na ŠUŘ v Brně a u prof. J. Želibského na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Havran
Položka č.: 268836Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:58
akvatinta, 1972, 18,2 x 27,9 cm, sign. PD Čepelák 1972, 18354, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Emanuel Hosperger
(1891-1984)
Jaro v Tatrách (Skupina velehor)
Položka č.: 268828Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:50
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
Položka č.: 268813Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:35
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Antonín Hévr
(1923-1973)
Položka č.: 268805Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:27
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Václav Fiala
(1964-1980)
Žena spojena s přírodou
Položka č.: 268803Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:25
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Josef Velčovský
Cestou do Dakaru
Položka č.: 268797Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:19
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
František Jiroudek
(1914-1991)
Terasa
Položka č.: 268781Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:03
akarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, PD monogr. F. J. 43, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Tomáš Kubík
Ignudo I.
Položka č.: 268774Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:56
inkoustový tisk, 2021, 64,8 x 56 cm, sign. PD Kubík 2021, č. 32/50, Autorská reprodukce hyperealistické malby od Tomáče Kubíka. Byla pořízena v počtu 50. kusů jichž tento má číslo 32. Malba je inspirována Michelangelovou freskou ze Sixtínské kaple v Římě, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Vladimír Komárek
Kytice za oknem
Položka č.: 268773Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:55
dřevoryt, 26,5 x 18 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Ludva Dobeš
(1914-1979)
Lesní zátiší
Položka č.: 268770Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:52
olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně
František Novák
Ježíš, přítel dítek
Položka č.: 268743Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:25
olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná, Antiqari.at Ra…
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Půlnoční
Položka č.: 268741Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:23
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Zuzana Mikulová
(1978)
Lilith
Položka č.: 268725Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:07
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Strom
Položka č.: 268720Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:02
akvatinta, 1992, 49,5 x 35 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 7/100, LD mimo tisk mírně pokrčený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Kuchtík
Položka č.: 268702Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:44
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Miroslav Tichý
(1926-2011)
V obchodě
Položka č.: 268680Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:22
černobílá bromostříbrná fotografie, 14,6 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Zrození
Položka č.: 268673Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:15
lept, 1987 ?, 15 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1987 ?, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Oldřich Kulhánek
Sigmund Freud
Položka č.: 268672Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:14
lept, 1987, 15 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Jan Souček
(1941-2008)
Minotaurus v továrně
Položka č.: 268621Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:23
lept, 1984, 24,7 x 29,5 cm, sign. PD Jan Souček 84, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Valter
(1909-2006)
Strom
Položka č.: 268614Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:16
linoryt, 1978, 25 x 17 cm, sign. DU Valter 78, č. 52/60, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Položka č.: 268605Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:07
rozmývaná tuš, papír, 27 x 20 cm, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Stromy
Položka č.: 268604Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:06
rytina v plastu, 1947, 13,5 x 13 cm, sign. PD Beneš 47, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Hlava muže
Položka č.: 268603Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:05
rytina v plastu, 1947, 15 x 11,5 cm, sign. PD Beneš 47, mimo tisk natržený podlepený papír, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Objekt
Položka č.: 268602Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:04
rytina v plastu, 15 x 22,5 cm, sign. PD Beneš, č. 1/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Klepadlo
Položka č.: 268601Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:03
rytina v plastu, 11 x 8,5 cm, vpravo přání, uprostřed přeloženo mimo tisk, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Ryba ve vodě
Položka č.: 268600Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:02
lept, 20,3 x 13 cm, sign. DU P. Sukdolák, č. 84/130, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
František Tichý
(1896-1961)
Lev Bobby
Položka č.: 268593Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:55
suchá jehla, 1938, 13,8 x 21,9 cm, PD značeno v desce T, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
František Bílek
(1872-1941)
Skryté dějiny
Položka č.: 268582Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:47
litografie, 1920, 62 x 46 cm, značeno LD v tisku F.B. 1920, Klubu přátel umění v prostějově r. 1923 František Bílek, tisk Neotypie Unie, měřen celý papír, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na …
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu