František Pavel Malý
(1882-1957)
K.H. Mácha pod Kokořínem
Položka č.: 220304Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 14:08
suchá jehla, 1936, 16 x 15 cm, sign. PD F. Malý, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Dívka s podnesem
Položka č.: 220269Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 14:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Zamyšlený mládenec
Položka č.: 219841Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 15:46
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Matthaeus Merian
(1593-1650)
Liechtstall
Položka č.: 197310Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 15:03
rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun s houslemi v manéži
Položka č.: 179062Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 14:31
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Ladislav Hojný
Radihošť
Položka č.: 267987Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 14:09
tuš, papír, 40 x 51 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Alois Moravec
Ženy na poli
Položka č.: 267090Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 21:20
tuš, akvarel, papír, 1967, 16,1 x 23,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1968, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hlava Jana Křitele
Položka č.: 267038Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 21:14
dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Milan Bělohoubek
Ticho u rybníka
Položka č.: 263702Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:26
akryl, karton, 2000, 26 x 85 cm, sign. PD Běhounek MM, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Vlající žena
Položka č.: 263622Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:24
litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Roubal
Bečva
Položka č.: 262677Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:08
akvarel, papír, 1955, 22,8 x 32 cm, sign. LD Roubal 55, rám, vypadává z rámu, rám mírně otlučen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Položka č.: 259199Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 19:40
lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 258195Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 19:32
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Krahujec obecný (velká samice, dospělá)
Položka č.: 257419Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 19:26
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemihl pinx: et fc:, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Jindra Beranová
Zamračená tvář
Položka č.: 257120Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 19:16
linoryt, 1972, 24,1 x 17,8 cm, sign. PD Jindra Beranová 72, autorský tisk, papír při krajích lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Kalous ušatý (samice)
Položka č.: 251267Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:54
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Selka
Položka č.: 250928Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:50
litografie, 13,2 x 20 cm, nepatrně pokrčen pravý horní růžek papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Podmořský svět (Exl Schelling)
Položka č.: 249282Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:34
dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Jan Mácha
(1926-1984)
Červánky nad Pražským hradem
Položka č.: 249265Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:28
litografie, 14,5 x 19,2 cm, sign. PD Jan Mácha, č. 114/116, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Boží oko (Ex Libris L. Spindelberger)
Položka č.: 269477Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:54
lept, 7,5 x 5,8 cm, papír na okrajích zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Antický motiv (Ex Libris Marta Mare Liberum)
Položka č.: 269476Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:52
lept, 7,4 x 5,9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, pravý horní roh papíru utržen ( utržení nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Karel
Ježibaba (Ex Libris)
Položka č.: 269475Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:50
litografie, 1941, 7,8 x 9,8 cm, monogr. LD v kameni OK, zeuzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kuželovská slivovice (modročervená varianta)
Položka č.: 269474Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:48
ocelorytina, 1973, 5,9 x 7,6 cm, sign. Du jiří Švengsbír 72, značeno v desce LD Švengsbír, PD 1973, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Menhart
(1897-1962)
Ex Libris Josef Vyskočil
Položka č.: 269471Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:42
dřevoryt, 1946, 3,1 x 3,5 cm, DU u okraje papíru Oldřich Menhart, dřevoryt, 1946, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Tvář (Ex Libris Zd. Hradečná)
Položka č.: 269469Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:38
dřevořez, 12 x 8,1 cm, sign. DU, pravý horní roh papíru lehce pokrčený, u levého rohu menší šmouha od tiskací barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vodník u vrby
Položka č.: 269468Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:36
ocelorytina, 7 x 4,4 cm, levý horní roh papíru lehce ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
William Shakespeare (Ex Libris J. Rijsterborgh)
Položka č.: 269467Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:34
dřevoryt, 5,5 x 7,2 cm, sign. PD Cinybulk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Růže (Ex Libris Ing. Otakar Hradečný)
Položka č.: 269466Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:32
litografie, 6,1 x 4,9 cm, sign. DU Karel Milla, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Hmyz (Ex Libris Libris Ing. O. H.)
Položka č.: 269465Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:30
litografie, 7,6 x 5,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, pravý dolní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Svolinský
Křížek (Ex Libris František Lukeš)
Položka č.: 269464Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:28
litografie, 9,5 x 6 cm, pravý dolní a levý horní roh papíru pokrčené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)