František Hanuš Hérink
(1889-1959)
Zima
No.: 141Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:20
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Krajina s domem
No.: 138Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:17
olej, lepenka, 35 x 41 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
František Kubíček
(1872-?)
Vesnice v krajině
No.: 137Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:16
olej, plátno, 32 x 49 cm, sign. LD Kubíček Fr., rám, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Slavnost v Dubrovníku
No.: 108Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:14
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Josef Krčil
(1906-1985)
Snopy
No.: 135Auction price: 800 CZK (34 €)
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
Petr Pištělka
(1887-1963)
Singapore
No.: 134Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:13
akvarel, papír, 24 x 33 cm, sign. LD P. Pištělka, rám, the disciple of prof. H. Schweigr and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVUM
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Boží muka
No.: 133Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:12
dřevoryt, 1941, 26 x 24 cm, sign, PD Bohouš Jágr 41, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
No.: 127Auction price: 8.000 CZK (334 €)
olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Dvořák
Žena s dítětem
No.: 130Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:09
olej, plátno, 52 x 45,5 cm, rám
Oskar Schmidt
(1908-1982)
Hradčany
No.: 128Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:07
Václav Rabas
(1885-1954)
Jarní práce
No.: 125Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:04
tempera, malířská lepenka, 73 x 102 cm, rám, vzadu štítek: 8127 NG v Praze, na několka místech sedřená malba, the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Antonín Střížek
Letadlo, loď a vlak
No.: 120Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:59
litografie, 34,5 x 29 cm, sign. PD Antonín Střížek 94, rám, č. 77/200, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Václav Bláha
Odpočinek na dece
No.: 116Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:58
pastel, kombinovaná technika, papír, 72 x 103 cm, sign. LD Bláha 93, rám, prasklé sklo, studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Petr Písařík
(1968)
No.: 119Auction price: 700 CZK (30 €)
serigrafie, 35 x 28 cm, sign. PD Písařík, rám, č. 24/50
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Karel Vik
(1883-1964)
Domovní plastika
No.: 114Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:53
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Karel Vik
(1883-1964)
Panský špejchar
No.: 113Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:52
Current price: 400 CZK (17 €)
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Kostel sv. Jana
No.: 111Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:50
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Matěj František Skula
(1891-1977)
Moře - vlnobití
No.: 89Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:49
olej, plátno, 73 x 146 cm, sign. PD Skula M. F., rám, the disciple of F. Engelmuller and J. Horvát
Current price: 15.111 CZK (630 €)
monogramista VF
Moře
No.: 68Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:31
olej, plátno, 49 x 65 cm, monogr. VF, rám
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Viktor Rolín
(1887-1942)
Krajina s jezírkem
No.: 85Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:30
olej, dřevo, 108x 120 cm, sign. PD V. Rolín, rám, the disciple of prof. Samberger
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Oldřich Vlach
(1886-?)
Žně
No.: 74Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:28
olej, plátno, 68 x 97,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Barokní reminiscence
No.: 88Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:27
olej, sádrokarton, 105 x 105 cm, rám
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Chalupa
No.: 86Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:25
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
Emil Fejk
(1896)
Tatry
No.: 82Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:21
Current price: 400 CZK (17 €)
.
Panorama Prahy
No.: 79Auction price: 100 CZK (5 €)
tisk, reprodukce, 65 x 93 cm, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Vysoké Tatry
No.: 81Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:20
B. Horník
Lesní krajina
No.: 80Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:19
olej, plátno, 38,5 x 49 cm, sign. PD B. Horník, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Josef Koudelka
(1877-1960)
Tání v krajině
No.: 76Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:18
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Paula Lützenberger
(1888-1951)
Květiny
No.: 70Auction price: 500 CZK (21 €)
olej, sololit, 35 x 32 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
Alois Janeček Pardubský
(1894)
Na samotě
No.: 78Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:17
olej, lepenka, 49 x 58 cm, sign. PD Janeček Pardubský, rám
Last auctioneer: ID5**1 History of bids