Edith Piaf
No.: 10Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:09
filmový plakát, 2007, 42 x 29,5 cm, film: Francie, VB, ČR, žánr: drama, režie: Olivier Dahan, ocenění: 2x Oscar nejlepší masky, nejlepší herečka v hlavní roli (Marion Cotillard), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
Bugsy
No.: 6Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:05
filmový plakát, 1991, 41,6 x 29,4 cm, film: USA, žánr: krimi, režie: Barry Levinson, ocenění: 2x Oscar, nejlepší výprava, nejlepší kostýmy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
All that jazz
No.: 5Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:04
filmový plakát, 1979, 40,3 x 28,3 cm, film: USA, žánr: drama, režie: Bob Fosse, herci: Roy Scheider, ocenění: 4x Oscar, nejlepší kostýmy, nejlepší výprava, nejlepší střih, nejlepší adaptovaná hudba ( Ralph Burns), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**1 History of bids
Alenka v řiši divů
No.: 4Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:03
filmový plakát, 2010, 42 x 29,7 cm, film: USA, žánr: dobrodružný, režie: Tim Burton, hrají: Mia Wasikowska, Johnny Depp, ocenění: 2x Oscar, nejlepší výprava (Robert Stromberg), nejlepší kostýmy (Coleen Atwood), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
No.: 45Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:44
litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Kbeneš, 139/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Pegas
No.: 42Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:41
litografie, 2006, 12 x 8 cm, sign. DU Kbeneš 06, č. 55/190, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Milostná hudba
No.: 41Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:40
litografie, 1975, 19,5 x 13 cm, sign. PD Karel Beneš 75, č. 81/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Zasněžená Praha
No.: 40Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:39
litografie, 1998, 12,4 x 8,5 cm, sign. DU Kbeneš 98, č. 164/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Piantiska
No.: 34Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:33
litografie, 1986, 14,5 x 12,3 cm, sign. DU Kbeneš 86, č. 34/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun s houslemi
No.: 33Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:32
litografie, 1981, 14 x 12,7 cm, sign. PD Kbeneš 81, č. 103/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Piantiska
No.: 31Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:30
litografie, 1984, 13,6 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 84, č. 150/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Ptáčci
No.: 26Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:25
litografie, 1977, 13,5 x 12,5 cm, sign. DU Kbeneš 77, č. 161/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klauni
No.: 25Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:24
litografie, 1987, 13 x 11 cm, sign. DU Kbeneš 87, č. 7/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Souznění s nočním městem
No.: 16Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:15
litografie, 1980, 11 x 8,3 cm, sign. DU Kbeneš 80, č. 136/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Začneme znova a líp!?
No.: 8Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:07
litografie, 12,2 x 8 cm, sign. DU Kbeneš , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Květina u okna
No.: 5Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:04
litografie, 11,8 x 7,8 cm, sign. DU Kbeneš , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Jízda králů
No.: 4Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:03
litografie, 15 x 21 cm, signováno, r. 1980, ex: 76/130, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Jan Žižka na koni
No.: 3Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:02
litografie, 21 x 15 cm, signováno, r. 1987, ex: 72/200, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Jiří z Poděbrad na koni
No.: 2Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:01
litografie, 21 x 15 cm, signováno, ex: 83/200, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 350 CZK (15 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Samuraj
No.: 27Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:54
dřevořez, 36 x 23,1 cm, nalepeno na šedém papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Samurai
No.: 26Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:52
dřevořez, 34,1 x 23,8 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, místy perforováno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Dva samurajové
No.: 25Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:50
dřevořez, 35,5 x 24,2 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, u pravého okraje poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Bojovník s helmou
No.: 22Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:44
dřevořez, 34,6 x 24,1 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Kuřák opia
No.: 11Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:28
barevný dřevořez, 31,5 x 22,7 cm, značeno LD, nalepeno na černém papíru, místy pokrčeno, na dvou místech papír odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Motýlové kimono - samuraj
No.: 12Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:24
barevný dřevořez, 36 x 23,9 cm, nalepeno na papíru, pravý dolní roh papíru natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kopí
No.: 10Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:23
barevný dřevořez, 36 x 23,6 cm, nalepeno na černém papíru, pravý horní roh papíru poškozený, na papíru několik skvrn od vody (v techto místech je barva rozpitá), Aantiqari.at Radhošťská,
Tsukioka Yoshitoshi
(1839-1892)
Samurajská přísaha
No.: 8Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:16
kolorovaný dřevořez, 1880, 16,1 x 22 cm, nalepeno na černém papíře, uprostřed přeloženo, u horního okraje papíru dva neptrné zářezy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Utagawa Hirosada
(1810-1864)
Boj (triptych)
No.: 7Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:14
kolorovaný dřevoryt, dva krát 24,2 x 17,1 a 24,5 x 17,1 cm, značeno v tisku PD, rám, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Kodai Fish
No.: 3Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:06
dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Shunga
No.: 2Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:04
dřevoryt, 1890, 22,8 x 36 cm, rám, uprostřed přeloženo; v horní části uprostřed zašpiňeno od barvy, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,