Alois Moravec
Práce na poli
Položka č.: 267102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:50
dřevoryt, 1927, 37,6 x 49 cm, sign. PD Moravec 1927, pasparta, lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západ…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Karel Toman
(1888-?)
Moře
Položka č.: 267045Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:46
olej, překližka, 1945, 38,5 x 63 cm, sign. PD Toman 45, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval grafiku v Gorici
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jana Reinerová
Wagnerova vila
Položka č.: 266446Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36
litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Sv. Jiří
Položka č.: 266396Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:28
gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Jana Reinerová
Betlém
Položka č.: 261948Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36
litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jaroslav Pokorný
(1903-1969)
Hrnčíř
Položka č.: 124271Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:28
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 1
Položka č.: 262821Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:26
tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. LD, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 2
Položka č.: 262822Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:25
tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. PD , na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 3
Položka č.: 262823Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:24
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 4
Položka č.: 262824Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:23
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 5
Položka č.: 262825Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:22
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 6
Položka č.: 262826Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:21
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 8
Položka č.: 262827Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 14
Položka č.: 262828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 15
Položka č.: 262829Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:18
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ladislav Kotas
(1910-1986)
Z předměstí Prahy
Položka č.: 201488Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:12
linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Michael Florian
(1911-1984)
Na lovu pod hradem Bousov
Položka č.: 211068Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:08
dřevoryt, 1958, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD M Florian, 170/30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Jan Žižka z Kalicha
Položka č.: 268319Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:07
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Meyer
(1895-1952)
Řetězový most v Praze
Položka č.: 268376Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:06
lept, 23 x 32,5 cm, sign. PD J. Meyer, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Říční ulice
Položka č.: 268389Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:05
lept, 19,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Stará Praha
Položka č.: 268393Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:03
lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Dvorek na Ovocném trhu č.5 bývalá část University
Položka č.: 268394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:02
lept, 19,5 x 18,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
J. Hluboš
Vyhlídka na Prahu
Položka č.: 268374Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:01
lept, 1925, 23 x 30 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
J. Hluboš
Pohled na pražský hrad
Položka č.: 268375Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:00
lept, 1926, 23 x 28,5 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Benátky
Položka č.: 268348Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:53
dřevoryt, 13,5 x 17,5 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, vlastnoruční tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Natio…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
L. Sokolová
Kopretiny
Položka č.: 262785Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:51
olej, plátno, 28 x 24 cm, sign. LD Sokolová L., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu
V. Šíma
Krajina s potokem
Položka č.: 268382Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:49
olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD V Šíma, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Michaela Pavlátová
(1961)
Na polici
Položka č.: 268356Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:43
lept, 1986, 35,5 x 29 cm, sign. PD Michaela Pavlátová 1986, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Chlapec v čapce
Položka č.: 250387Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:37
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Žena se džbánem
Položka č.: 268345Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:35
akvarel, tužka, papír, 1945, 28,5 x 20,5 cm, monogr. PD AW 1945, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)