-
František Tichý
(1896-1961)
Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 241214Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:20
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:18
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:16
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Landa
Žena
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:14
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vajce
(1935)
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:12
tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Smetana
(1918-1998)
Objekt
Položka č.: 205026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:10
tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Štědrovečerní dary
Položka č.: 205025Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:08
tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:06
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Čulkov
Medvěd
Položka č.: 189404Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:04
fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Lauda
(1962)
Proti slunečníku
Položka č.: 178792Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:02
litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka česající ovoce
Položka č.: 178788Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2024 14:00
dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Strnad
(1926-2005)
Na cestě
Položka č.: 222253Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2024 18:38
lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Lesní potok pod sněhem
Položka č.: 222161Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2024 18:34
olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Josef Sudek
Položka č.: 251343Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 17:00
bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Karel Petrbauer
Práznou ulicí
Položka č.: 276027Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:46
lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
Položka č.: 282312Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Drážďany
Položka č.: 280968Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2024 18:13
akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bojovník
Položka č.: 277529Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2024 18:00
olej, karton, 30 x 22 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Muž pijící ze džbánu 2
Položka č.: 282237Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:57
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- protahujcí se
Položka č.: 282235Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:55
tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
-
Václav Karel
(1902-1969)
Muž s fajfkou
Položka č.: 261312Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:19
tužka, papír, 13,2 x 19 cm, PD /30, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž u stolu
Položka č.: 262438Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josefa Burianová
(1935)
Muž s vínem
Položka č.: 261364Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:01
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jana Truksová
(1947)
Mostecká ulice v Praze
Položka č.: 261266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2024 18:47
litografie, 19 x 13 cm, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Harlekýn
Položka č.: 282294Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:31
litografie, 13 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 137/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
Položka č.: 282285Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:22
litografie, 1976, 10 x 7, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, č. 154/200, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 50
Položka č.: 282288Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:19
litografie, 1962, 19, 5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 281968Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2024 17:35
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282138Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:12
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282135Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:06
tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu