Vladimír Komárek
Čepice
No.: 269978Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:04
dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Ludmila Mazancová
No.: 279034Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 22:54
pastel, papír, 1995, 8,7 x 8,5 cm, sign. PD Mazancová 95, rám, lehce zašlý rám, nepatrně odřen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Útěk do Egypta
No.: 278769Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 22:26
tisk, 13,9 x 9,2 cm, sign. PD F. Duša, značeno v desce PD FD, papír lehce zažloutlý, v levém horním rohu čtyři drobné černé tečky, levý okraj papíru otřepen po odtržení, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Associati…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Jiří Švengsbír
Chrliče
No.: 267427Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 20:14
litografie, 32,5 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, pasparta, č. 81/200, látková páska od pasparty zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Karel Musil
(1982)
Vodnář
No.: 259253Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:28
lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce dolu Exl. A.M + F.M, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Město
No.: 244325Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:08
serigrafie, 1960, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU Rolák 1960, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Bohumil Ullrych
Nové lyžařské kraje
No.: 240745Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:04
tuš, akvarel, běloba, papír, 25,5 x 32 cm, sign. PD U. , nad obrázkem text: "Prosím vás, máte mazání? - I něco vono tam po nebožtíkovi děrouškovi bude-von moc trpěl na revma.", zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, nahoře šmouhy od akvarelu, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 450 CZK (19 €)
Petr Kožíšek
(1972)
Portrét ženy
No.: 278324Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:44
serigrafie, 28,2 x 26,5 cm, sign. PD Kožíšek, a.t. - 2, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Tři čluny
No.: 278010Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:40
tempera, papír, 1988, 22,6 x 62,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Lodě v přístavu
No.: 278009Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:38
tempera, papír, 1988, 22,6 x 61,7 cm, sign. PD 88, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Jezero
No.: 278006Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:32
tuš, akvarel, papír, 21 x 41 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Eduard Milén
(1891-1976)
Ruch velkoměsta
No.: 277993Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:24
litografie, 35,2 x 24,5 cm, sign. PD Ed. Milém, pokrčený papír, na okrajích papír ztmavnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Alois Moravec
Na pláži (Balt)
No.: 277974Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:20
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1960, 20,2 x 28 cm, sign. LD Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at …
Current price: 220 CZK (10 €)
Alois Moravec
Mezi domy
No.: 277966Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:16
suchá jehla, 10,7 x 11,8 cm, sign. PD A. Moravec, zezadu věnování: Panu red. A Weingovi věnuje A Moravec, zažloutlý a mírně zašlý papír; pravý horní roh papíru pokrčený, vlevo dole žlutá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of A…
Current price: 170 CZK (8 €)
Pokušení sv. Antonína
No.: 277780Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 21:54
suchá jehla, 1923, 17,8 x 23,5 cm, sign. PD 1923, rám, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Helena Horálková
Zvířátka u krmení
No.: 277181Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 21:44
litografie, 1991, 49 x 62,5 cm, sign. PD Helena Horálková 91, rám, č. 1/20, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of R. Klimovic, J. Horanek and J. Mahelka at The Secondary School of Arts in Prague, prof. W. Klemke at Kunsthochschule in Berlin
Current price: 800 CZK (34 €)
Karel Oberthor
Kvetoucí stromy
No.: 279036Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 21:12
pastel, uhel, fix, papír, 28,5 x 55 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, mírně zažloutlá pasparta, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Ho…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Marta Taberyová
(1930-2019)
Toaletní stoleček
No.: 277917Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 20:56
pálená hlína, 22,2 x 33,9 cm, sign. vzadu Marta Taberyová, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Marta Taberyová
(1930-2019)
Šperkovnice
No.: 277916Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 20:54
pálená hlína, 33,5 x 21,6 cm, sign. vzadu Marta Taberyová, Aantiqari.at Radhošťská,
Otakar Štembera
(1914-1999)
Podzim v zahradě
No.: 277911Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 20:52
olej, překližka, 1989, 29 x 48,5 cm, sign. PD ŠT 89, rám, na zadní straně věnování, rám mírně otlučený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jan Mráček
Z Klosterneuburgu
No.: 274117Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 18:58
akvarel, běloba, papír, 1901, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Jan Mráček 1901, rám, na papíře drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
František Antonín Jelínek
Portrét dívky
No.: 274028Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 18:50
olej, dřevo, 20,7 x 17,3 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám, na rámu oděrky , Aantiqari.at Radhošťská,
Marek Rozehnal
(1982)
Úsměv
No.: 266580Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:38
kombinovaná technika, sololit, 89,5 x 78 cm, monogr. PD R, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague
Jana Reinerová
Dvorky Malé Strany (Sudek)
No.: 275080Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:36
akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Petr Fišárek
Mezipřistání
No.: 227136Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:19
akryl, plátno, 2012, 70 x 50 cm, sign. LD Fišárek 2012, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Petr Fišárek
Kompozice IV.
No.: 268281Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:14
olej, karton, 1997, 30,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Petr Fišárek
Kompozice IX.
No.: 268292Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:13
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompozice XI.
No.: 268294Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:10
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Město
No.: 268280Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:09
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompozice X.
No.: 268293Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:06
Current price: 300 CZK (13 €)