-
Václav F. Ulšmíd
(1903)
V polích
Položka č.: 16501Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
16. 06. 2014 15:06olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282138Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:12
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282137Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:10
tuš, papír, 33 x 11,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282136Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:08
tuš, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282135Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:06
tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282134Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:04
tuš, papír, 19 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bennet: Den, kdy má sestra...
Položka č.: 282133Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:02
tuš, papír, 40 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bennet: Zmrtvýchvstání
Položka č.: 282132Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:00
tuš, papír, 38,5 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Pramen panny 2
Položka č.: 282131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:58
olej, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Šeříky 2
Položka č.: 282130Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:56
olej, akryl, plátno, 2024, 60 x 50 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
2 figury
Položka č.: 282129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:54
litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279377Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:52
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279376Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:50
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dva akty
Položka č.: 279374Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:49
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Džbán se zvonky a paravany
Položka č.: 279375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:48
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě židle se závěsem
Položka č.: 279371Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:44
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279369Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:42
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279368Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:40
suchá jehla, 7,4 x 11,9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Orel
Položka č.: 279367Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:38
dřevoryt, 5 x 3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Milenci
Položka č.: 279366Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:36
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Dáma podle Václava Hollara
Položka č.: 279364Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:34
ocelorytina, 6 x 3,8 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Přítelkyně podle Jana Zrzavého
Položka č.: 279363Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:32
ocelorytina, 5,3 x 3,6 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
Kašna
Položka č.: 279362Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:30
ocelorytina, 5,7 x 4,5 cm, sign. DU J.Švengsbír, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Faun s měsícem
Položka č.: 279360Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:28
lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava ženy s kočkou
Položka č.: 279358Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:26
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279355Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:24
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:22
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Plastika
Položka č.: 279353Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:20
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Sedící II.
Položka č.: 279352Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:18
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Figura I.
Položka č.: 279351Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:16
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO