Jiří Bouda
(1934-2015)
Železnice v zimě
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:03
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Spanilá věštkyně
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 32,4 x 24,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Tanec
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 34,8 x 49,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 47/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Noční nádraží
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jiří Načeradský
Srocení lidu
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Pietro Antonio Rotari (následovník)
(1707-1762)
Čtenářka dopisu
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Antonín Václav Slavíček
(1895-1938)
Dvě postavy
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
pero, papír, 1929, 24 x 19 cm, sign. DU Ant. V. Slavíček 1929, pasparta, zaskleno, žák prof. Dítěte, Wurzla a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SVU
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Iva Hüttnerová
Karlův most
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 2001, 30 x 24 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2001, a. t., žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Josef Lada
(1887-1957)
Koledníci
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
litografie, 1936, 26 x 16 cm, sign. PD Jos. Lada 36, Josef Lada byl přední český malíř, ilustrátor, scénograf, karikaturista a kreslíř, vyučil se knihařem a poté krátce studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Hofbauera, ale vzápětí se začal živit ilustracemi do časopisů a ilustroval knížky nejen…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
František Tichý
(1926-2011)
Intermezzo
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
suchá jehla, 23,5 x 20 cm, sign. DU Tichý 48, DU věnování Hrdinovi, špatný stav, vhodné k restaurování, zažloutlý, přehnutý a potrhaný papír na několika místech
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jan Smetana
(1918-1998)
Přístav
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
litografie, 23 x 31 cm, sign. PD Jan Smetana, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Ladislav Kuklík
Kořalka
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
lept, akvatinta, 1979, 9,5 x 20 cm, sign. DU L. Kuklík 79, č. 74/75, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Velčovský
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Hotel
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
serigrafie, 1984, 30 x 8 cm, sign. LD Neprakta 84, č. 50/50, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Jiří Anderle
Král a šašek s krásnou maskou
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
lept, 1985, 95,5 x 64 cm, sign. PD Anderle, č. 11/40, z cyklu Commedia dell´arte, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Jiří Anderle
Král a šašek stojící na hlavě
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
lept, 1985, 95,5 x 64 cm, sign. DU Anderle, č. 7/40, z cyklu Commedia dell´arte, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Jiří Anderle
Manželé Arnolfiniovi
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
suchá jehla, 1978 - 1981, 90,5 x 66,5 cm, sign. DU Anderle, č. 25/50, z cyklu Portréty v proměnách času, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Jiří Anderle
Appassionata
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
suchá jehla, mezzotinta, 1976, 63 x 92 cm, sign. DU Anderle, č. 65/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Otakar Hůrka
(1889-1966)
Venkovská krajina
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, sololit, 48 x 65,5 cm, sign. LD Otakar Hůrka, rám, rám nepatrně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii
Karel Holan
(1893-1953)
U Kampy
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
olej, plátno, 1936, 44,5 x 55 cm, sign. PD K. Holan 36, rám, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Karel Holan
(1893-1953)
Zima na vesnici
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
olej, plátno nalepeno na kartonu, 48 x 38 cm, sign. PD K. Holan, rám, vzadu razítko Prověřeno uměleckou komisí svazu výt. umělců, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Venkovské stavení
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
Jan Štursa
(1880-1925)
Studie ženy
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 46 x 20 cm, razítko: z umělecké pozůstalosti Jana Štursy, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Jan Štursa
(1880-1925)
Dvě ženy
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tužka, papír, 1916, 27 x 19 cm, sign. PD JŠtursa 1916, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Josef Velčovský
V lese
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Položka č.: 438Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
lept, akvatinta, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dalibor Smutný
(1964)
Kosatec
Položka č.: 437Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
mezzotinta, 2006, 39 x 39 cm, sign. PD D. Smutný 2006, č. 7/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Vladimír Komárek
Housle, Lampa, Pražský Hrad
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
Gejša
Položka č.: 449Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
lept, 2012, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2012, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Pavel Roučka
Položka č.: 444Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu