Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 282753Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:16
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jareš
Středočeská krajina
Položka č.: 282754Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:18
tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)