-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:13
3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Ferdinand Michl
(1877-1951)
Františkovy Lázně
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:12
lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Ze starých řeckých bájí
Položka č.: 627Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:09
dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Praha, Hradčany
Položka č.: 586Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:28
litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Josef Krejsa
(1896-1941)
Husův domek
Položka č.: 583Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:25
dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Kotrba
(1893-1939)
Bez názvu
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:21
tuš, 1937, 25 x 19,5 cm, sign. LD Kotrba 37, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Věra Kotasová
(1939-2019)
Noční let
Položka č.: 578Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:20
linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Věra Kotasová
(1939-2019)
Brána
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:19
linoryt, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 4/30, při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ivan Komárek
(1956)
Skupina
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:11
propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Klát
(1962)
Ptačí motivy
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:05
olej, plátno, 145 x 24 cm, sign. PD J. Klát, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze, stipendijní pobyt u prof. P. Alechinského a A. Seguí na École Nationale des Beaux-Arts v Paříži
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Luigi Kasimir
(1881-1962)
Wien
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:00
12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Boris Jirků
(1955)
Prorůst
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:53
serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Robert Jiran
(1975)
Tři ženské akty
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:53
olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R, vzadu autorské razítko a signatura
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Robert Jiran
(1975)
Tukan
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:51
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Kytice
Položka č.: 518Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:20
litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 450Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 11:12
bromostříbrná fotografie, 28,3 x 39 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Simon Dittrich
(1940)
Květina
Položka č.: 441Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 11:03
lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Demel
(1942)
Bez názvu
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:58
lept, suchá jehla, 2007, 13,5 x 10 cm, sign. PD K Demel 07, E. A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Marián Čapka
(1950)
Pohádka
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:53
lept, 1990, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD M. Čapka, č. 22/200, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jan Coufal
(1947)
Český Krumlov
Položka č.: 429Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:51
litografie, 22,5 x 33 cm, sign. PD Coufal, papír ohmataný a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2009
Položka č.: 415Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:37
litografie, 2008, 10,5 x 21 cm, sign. DU ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Dámský pokoj
Položka č.: 410Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:32
serigrafie, 21, 2 x 17, 3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Motýlek
Položka č.: 404Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:26
serigrafie, 21, 2 x 17, 1 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
František Bílek
(1872-1941)
Nejvyšší spravedlnost
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:19
dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Aldof Jelínek Alex
(1890-1957)
Tonda Špacír ze Strmilova
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:02
litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Anna Macková
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 15:28
dřevoryt, 1952, 25 x 19,5 cm, rám, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Ženský akt
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 15:22
lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
O člověku..
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 15:10
dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
Dívka
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 15:09
dřevoryt, 1974, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 74, č. 54/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Michaela Lesařová-Roubíčková
(1949)
Hlavy
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:48
litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu