Sv. Jiří
No.: 266396Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 20:28
gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Jana Reinerová
Betlém
No.: 261948Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 18:36
litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Jaroslav Pokorný
(1903-1969)
Hrnčíř
No.: 124271Auction price: 160 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:28
lithograph, 1947, 24,5 x 19 cm, signed RD Jaroslav Pokorný 47, paper creased near left margin out of the printing area, torn in its upper part, the disciple of prof. J. Loukota, V. Nechleba
Current price: 160 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 1
No.: 262821Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:26
tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. LD, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 2
No.: 262822Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:25
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 3
No.: 262823Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:24
Current price: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 4
No.: 262824Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:23
Current price: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 5
No.: 262825Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:22
Current price: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 6
No.: 262826Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:21
Current price: 400 CZK (17 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 8
No.: 262827Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:20
Current price: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 14
No.: 262828Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:19
Current price: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 15
No.: 262829Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:18
Current price: 300 CZK (13 €)
Ladislav Kotas
(1910-1986)
Z předměstí Prahy
No.: 201488Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:12
linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Michael Florian
(1911-1984)
Na lovu pod hradem Bousov
No.: 211068Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:08
woodcut, 1958, 20,8 x 15,8 cm, signed RD M Florian, 170/30
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Jan Žižka z Kalicha
No.: 268319Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:07
reprodukce, 58 x 45 cm, značeno PD v tisku M. Aleš 1908, stará ofsetová reprodukce, tisk Neotypie unie, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Josef Meyer
(1895-1952)
Řetězový most v Praze
No.: 268376Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:06
lept, 23 x 32,5 cm, sign. PD J. Meyer, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Říční ulice
No.: 268389Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:05
lept, 19,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Stará Praha
No.: 268393Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:03
lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Dvorek na Ovocném trhu č.5 bývalá část University
No.: 268394Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:02
lept, 19,5 x 18,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
J. Hluboš
Vyhlídka na Prahu
No.: 268374Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:01
lept, 1925, 23 x 30 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
J. Hluboš
Pohled na pražský hrad
No.: 268375Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:00
lept, 1926, 23 x 28,5 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Karel Tondl
(1893-1980)
Benátky
No.: 268348Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:53
dřevoryt, 13,5 x 17,5 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, vlastnoruční tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philoso…
Current price: 100 CZK (5 €)
L. Sokolová
Kopretiny
No.: 262785Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:51
olej, plátno, 28 x 24 cm, sign. LD Sokolová L., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID2**3 History of bids
V. Šíma
Krajina s potokem
No.: 268382Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:49
olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD V Šíma, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Michaela Pavlátová
(1961)
Na polici
No.: 268356Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:43
lept, 1986, 35,5 x 29 cm, sign. PD Michaela Pavlátová 1986, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Chlapec v čapce
No.: 250387Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:37
Current price: 400 CZK (17 €)
Žena se džbánem
No.: 268345Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:35
akvarel, tužka, papír, 1945, 28,5 x 20,5 cm, monogr. PD AW 1945, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Úzkost
No.: 268366Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:34
dřevoryt, 1957, 45 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 1/10, pokrčený a při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Jezero
No.: 268404Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:32
olej, plátno, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Temný les
No.: 268405Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:31
olej, deska, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)