Václav Fiala
Záliv
No.: 451Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:08
dřevoryt, 29, 5 x 23, 9 cm, sign. PD V. Fiala, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Václav Fiala
(1896-1980)
Ulice v Orientu
No.: 450Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:07
litografie, 36,3 x 25,2 cm, sign. PD Fiala, 25/30, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, m…
Current price: 300 CZK (13 €)
Dušan Fencl
Polibek smrti
No.: 449Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Dušan Fencl
Raněné duše
No.: 448Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:05
Current price: 500 CZK (21 €)
Dušan Fencl
Spojení
No.: 447Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:04
Current price: 500 CZK (21 €)
František Emler
(1912-1992)
Praha v zimě
No.: 446Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:03
litografie, 18,3 x 48,7 cm, sign. PD F. Emler, rám, 74/80, dolní levý roh pasparty pošpiněn bílou barvou, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Dieter Eckert
Siena
No.: 445Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:02
lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD D. Eckert, č. 41/100
Current price: 800 CZK (34 €)
Dieter Eckert
Toskánsko I
No.: 444Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:01
litografie, 54 x 44 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Current price: 550 CZK (23 €)
Lubomír Dušek
Chodec
No.: 443Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:00
akvatinta, 56,5 x 46,4 cm, sign. DU L. Dušek, č. 7/50, papír mírně zašlý, při okrajích ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794
No.: 442Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:59
Current price: 500 CZK (21 €)
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Jean Paul Marat
No.: 441Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:58
Current price: 500 CZK (21 €)
František Drtikol
(1883-1961)
lept
No.: 440Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:57
Matka - země, 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU
Current price: 9.000 CZK (375 €)
František Drtikol
(1883-1961)
lept
No.: 439Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:56
Antický motiv (Matka země), 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU
František Drtikol
(1883 -1961)
Akt s drapérií
No.: 438Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:55
tisk, 1972, 29,5 x 21 cm, rám, přiležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola 1972 (Uměleckoprůmyslové museum), lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Jaroslav Drahokoupil
Maják
No.: 437Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:54
dřevořez, 1964, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD J. Drahokoupil 64, č. 6/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Václav Dlouhý
(1905-1989)
Rozlité Labe
No.: 436Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:53
lept, 1958, 16,5 x 30,6 cm, sign. PD V. Dlouhý 58, zkušebný tisk, lehce zažloutlý papír, v horních rozích papír perforován po špendlíku, zezadu na papíru v horních rozích nalepena lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Stará pinie nad mořem
No.: 435Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:52
litografie , 1978, 22 x 34,5 cm, sign. PD Karel Dlabola, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Simon Dittrich
Řím
No.: 434Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:51
lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Simon Dittrich
Schubart
No.: 433Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:50
lept, 1987, 39 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.
Simon Dittrich
Trhání zubu
No.: 432Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:49
lept, 39 x 29 cm, sign. PD Dittrich , e. a.
Simon Dittrich
Rybář
No.: 431Auction price: 950 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:48
lept, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.
Current price: 950 CZK (40 €)
Simon Dittrich
Geometrie
No.: 430Auction price: 950 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:47
lept, 1978, 39 x 30,5 cm, sign. PD Dittrich 78, e. a.
Current price: 950 CZK (40 €)
Simon Dittrich
Všeumělec
No.: 429Auction price: 950 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:46
lept, 1984, 39,5 x 31 cm, sign. PD Dittrich 84, e. a.
Current price: 950 CZK (40 €)
Simon Dittrich
Květina
No.: 428Auction price: 950 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:45
lept, 1984, 39,5 x 29 cm, sign. PD Dittrich 84, e. a.
Current price: 950 CZK (40 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Jižní portál chrámu sv. Víta
No.: 427Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:44
lept, 31,3 x 25 cm, sign. PD Petr Dillinger, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno
Current price: 600 CZK (25 €)
Dagmar Černá
Černé labutě
No.: 426Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:43
dřevoryt, 58,5 x 38,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 20/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Svolinský at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague
Alena Čermáková
(1926-2009)
Rej rusalek
No.: 425Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:42
monotyp, papír, 18 x 33 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Alena Čermáková
(1926-2009)
Dívka v poli
No.: 424Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:41
monotyp, papír, 34 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Pavel Čampulka
Novorománský kostel a radnice na Kladně
No.: 423Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:40
lept, akvatinta, 1979, 26 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 79, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Bohuslav Coufal
(1895-1969)
Český Krumlov
No.: 422Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:39
litografie, 33,5 x 18,3 cm, sign. PD Coufal, pasparta, látková páska pasparty mírně zašpiněna, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)