Petr Fiala
(1969)
Ťukání, čekání
Položka č.: 481Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:38
litografie, 2009, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Fiala 2009, č. 44/58, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Josef Fiala
(1882-1963)
Sklízení sena
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:37
olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Fiala, rám, plátno na několika místech zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hynaise na Uměleckoprůmyslové škole v Praze a prof. A. Janka na Královské bavorské akademii výtvarných umění v Mnichově
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Léto
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:36
dřevoryt, ruční papír, 1933, 46,5 x 37 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, autorův ruční tisk č. 9, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Žena v kroji
Položka č.: 478Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:35
litografie, 1940, 41 x 28 cm, sign. LD V. Fiala 40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
U studny
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:34
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Sopečná krajina
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:33
litografie, 29,5 x 39,7 cm, sign. PD V. Fiala, 11. autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Tanec za dědinou
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:32
litografie, 38 x 28 cm, sign. PD V. Fiala, č. 7/35, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Samota v Toskáně
Položka č.: 474Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:31
litografie, 1930, 25 x 36 cm, sign. PD V. Fiala 30, č. 3/25, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
U studny
Položka č.: 473Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:30
litografie, 26,7 x 37,8 cm, sign. PD Václav Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Ulice v Sieně
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:29
litografie, 42 x 30 cm, sign. PD V. Fiala, č. 7/20, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Městečko v Normandii
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:28
litografie, 32,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 11/25, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Podtatranská dědina
Položka č.: 470Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:27
litografie, 28,3 x 38 cm, sign. PD V. Fiala, č. 10/20, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Shromáždění před kostelem
Položka č.: 469Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:26
litografie, 29 x 40 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Cikáni
Položka č.: 468Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:25
litografie, 42,8 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 4/17, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Na poloninách
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:24
litografie, 31,5 x 44 cm, sign. PD V. Fiala, č. 6/14, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
V košických horách
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:23
dřevoryt, 40 x 30 cm, sign. PD Václav Fiala, 5. autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Večer
Položka č.: 465Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:22
litografie, 29 x 41,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 3/8, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Slovensko
Položka č.: 464Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:21
litografie, 1931, 26,5 x 36,3 cm, sign. PD V. Fiala 31, č. 6/14, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Cesta do města
Položka č.: 463Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:20
dřevoryt, 32 x 42,8 cm, sign. PD Václav Fiala, 5. autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Městečko
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:19
litografie, 1934, 30,3 x 40,3 cm, sign. PD V. Fiala 34, 5. autorský tisk, LD i PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Na českém venkově
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:18
litografie, 1939, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD V. Fiala 39, 13/20 autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Váza s jarním kvítím
Položka č.: 460Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:17
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Václav Fiala
(1896-1980)
Neděle ve Veličné
Položka č.: 459Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:16
litografie, 26,5 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 7/13, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Krávy na pastvě
Položka č.: 458Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:15
litografie, 27,8 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 1/4, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Kříž za dědinou
Položka č.: 457Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:14
litografie, 27 x 38 cm, sign. PD V. Fiala, č. 12/25, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
Indonésie
Položka č.: 456Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:13
dřevoryt, 49, 8 x 35, 7 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Václav Fiala
Lov
Položka č.: 455Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:12
dřevoryt, 36, 8 x 46, 4 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Fiala
Vesnice
Položka č.: 454Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:11
dřevoryt, 30, 1 x 40 cm, značeno LD v desce V. Fiala, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Fiala
Japonská krajina
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:10
dřevoryt, 39, 5 x 29, 1 cm, značeno LD v desce VF, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Fiala
Toskánsko
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:09
dřevoryt, 31, 7 X 42, 5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)