Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
No.: 58Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
No.: 59Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 02. 10. 2024 18:58
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Únava
No.: 617Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:54
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Pan H.
No.: 618Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:55
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Heinz Kühle
(1909-1965)
U piva
No.: 619Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:56
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Heinz Kühle
(1909-1965)
Víno
No.: 620Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:57
Heinz Kühle
(1909-1965)
Se sudem
No.: 621Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:58
Ladislav Kuklík
No.: 622Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:59
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Kuklík
Z okna
No.: 623Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:00
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Ladislav Kuklík
Ke slunci
No.: 624Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:01
lept, akvatinta, 1977, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Ladislav Kuklík
Kolotoč
No.: 625Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:02
lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrny, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Kuklík
Pohyb a tvar
No.: 626Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:03
lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Škola v Osace
No.: 627Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:04
dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Přísaha
No.: 628Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:05
dřevořez, 35 x 24 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
No.: 629Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:06
dřevořez, 35 x 23,5 cm, nalepeno na zelený papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Rádce
No.: 630Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:07
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, na jednom místě v tisku zabarveno bělobou, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Bratři
No.: 631Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:08
dřevořez, 31,7 x 24 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuchař
No.: 632Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:09
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, nahoře malé potržení cca 1 cm dlouhé, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Noční chodci
No.: 633Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:10
dřevořez, 33,5 x 23,5 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuřák opia
No.: 634Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:11
dřevořez, 34,5 x 23,5 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Našeptávačka
No.: 635Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:12
dřevořez, 34 x 23,5 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Tanečník
No.: 636Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:13
dřevořez, 35,5 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Kimono
No.: 637Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:14
dřevořez, 34,5 x 24 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Mistr meče
No.: 638Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:15
dřevořez, 34,5 x 23 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závistlivec
No.: 639Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:16
dřevořez, 36 x 24,2 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Obránce
No.: 640Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:17
dřevořez, 35 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Špatný obchod
No.: 641Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:18
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Krkavci
No.: 642Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:19
dřevořez, 34,5 x 22 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Příprava na boj (diptych)
No.: 643Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:20
dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Žádost s volavkou v pozadí (diptych)
No.: 644Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:21
dřevořez, 36 x 24,6 a 36,5 x 25 cm, nalepeno na černém papíru, značeno DU, na jedné z grafik skvrny, poškozeno v horních rozích; druhá grafika poškozená u levého okraje na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)