Peter Fabo
(1983)
Priestor
Položka č.: 278276Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 15:24
serigrafie, 2005, 23,8 x 20 cm, sign. PD Fabo 05, č. 3/9, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Adéla Janíková
(1981)
Příběhy modré u nás doma
Položka č.: 278265Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 15:08
litografie, 2002, 24 x 33 cm, sign. PD Adéla Janíková, č. 4/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Arno Nauman
(1887-1959)
Sletu zdar!
Položka č.: 258072Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 14:04
dřevoryt, 1931, 7,3 x 5 cm, sign. DU A. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Arno Nauman
(1887-1959)
Hořec
Položka č.: 258071Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 14:02
dřevoryt, 1932, 8 x 7,2 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Ptáci
Položka č.: 202423Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2023 14:06
serigrafie, 1981, 49 x 39 cm, sign. DU Hořánek 81, č. 20/43, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Emil Kotrba
(1912-1983)
Galantní scéna
Položka č.: 250818Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Fontána
Položka č.: 250817Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
V parku
Položka č.: 238841Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 16:10
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Josef Weiser
(1914-1994)
Fontána
Položka č.: 226677Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 15:34
dřevoryt, 20,8 x 16,8 cm, sign. PD JWeiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét dámy
Položka č.: 226356Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 15:04
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
U Vltavy
Položka č.: 217511Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 14:04
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Exlibris Vladimír Ipser - návrh
Položka č.: 266633Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 16:18
tužka, papír, 1951, 8,7 x 6,8 cm, sign. PD VFleissig 1951, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Faust
Položka č.: 262552Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:26
tužka, akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Stará Olomouc
Položka č.: 262543Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:20
linoryt, 11,9 x 12 cm, sign. PD VFleissig, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Mostecká věž
Položka č.: 260478Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:18
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Zasněžený kostelík
Položka č.: 260442Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 14:44
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)
Položka č.: 278625Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:40
zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)
Položka č.: 278624Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:38
kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Čert (ex libris Al. Kucík)
Položka č.: 278613Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
František Hora
(1913-2004)
Podřipsko
Položka č.: 278033Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:52
linoryt, 29,5 x 44,2 cm, sign. PD Frant. Hora, a.t., zezadu razítko galerie, papír lehce ohmataný, v rozích lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honsa
(1876-1937)
Lilium auratum
Položka č.: 278004Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:30
ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
J. Kaiser
Tulipán
Položka č.: 277984Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:18
litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Jan Halla
(1926-1988)
Leknín
Položka č.: 277127Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 18:57
litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Bohumil Ceplecha
(1926)
Tři hlavy
Položka č.: 274461Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:16
dřevoryt, 9 x 13,9 cm, DU Bohumil Ceplecha: Tři hlavy, dřevoryt, papír u dolního okraje a v pravém horním rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Boudy, Salcmana a Lidického, pravidelný přispěvatel časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Rudolf Ducháč
(1925)
Mostecká věž a Karlův most
Položka č.: 274454Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:14
litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarných umělců
Aktuální cena: 140 CZK (6 €)
Zbyněk Kočí
Autoservis
Položka č.: 274396Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:02
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , dole pod kresbou tužkou vepsáno bezeslov, na pravém okraji papíru stopa po zrezavělé kancelářské sponce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
František Peterka
(1920-2007)
Ze sna
Položka č.: 268080Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 9,2 x 6,3 cm, sign. PD F. Peterka, pasparta, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Hrad
Položka č.: 268078Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:22
litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dana Holá-Charvátová
(1938-2007)
Dana Vlachová
Položka č.: 266903Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 19:34
suchá jehla, mezzotinta, 1993, 39 x 29,8 cm, sign. PD D. Holá 94, č. 1/40, DU Dana Vlachová 1993, horní levý roh papíru nepatrně pokrčen, u horního okraje stopy po žluté lepící pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Miroslav Vašíček
Probuzení jara
Položka č.: 264702Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 18:40
fotografie, 13,9 x 9 cm, zezadu nalepen autorský štítek, sklo v pravém horním rohu odštíplé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)