• N. Knorring

    Horské štíty

    No.: 274684

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:11

    olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • O. Knotek

    Podhůří

    No.: 277428

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:12

    oil, canvas, 74 x 93,5 cm, sign. lower/right O. Knotek, rám, the painting falls off in places, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    Senoseč

    No.: 282442

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:13

    dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. Ženíšek at the Academy in Prague, member of JUV (Union of Crea…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kupický

    Zimní krajina

    No.: 267433

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:14

    lavírovaná tuš, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD A. Kupický, rám, při spodních okrajích podél papíru papír zažlpoutlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lorenc

    Chalupa v horách

    No.: 264955

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:15

    olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mareš

    Krajina

    No.: 260219

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:16

    olej, plátno, 49 x 68,5 cm, sign. PD J. Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludmila Mazancová

    (1944)

    Podzim přichází

    No.: 279039

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:17

    akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Horský masiv

    No.: 266369

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:18

    olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš , rám, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Drawing at The Secondary School of Arts, the disciple of prof. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Mohl

    Letní krajina s rybníkem

    No.: 279030

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:19

    olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Müller

    (1934)

    Podzim

    No.: 268084

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:20

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1988, 25,3 x 19,4 cm, sign. DU Jiří Müller 88, pasparta, na papíře nepatrné drobné skvrnky, zašlá páska pasparty, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Pohled na břeh

    No.: 270468

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:21

    akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Pohled na vřesoviště

    No.: 279041

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:22

    olej, plátno, 66 x 90 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, na mnoha místech drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Na nábřeží

    No.: 277788

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:23

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.400 CZK (100 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Zimní krajina

    No.: 267435

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:24

    olej, plátno, 18,2 x 34,2 cm, sign. PD, rám, plátno nepatrně prohnuté, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Svážení sena

    No.: 276964

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:25

    olej, karton, 28,5 x 38 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chaloupky v zimě

    No.: 269425

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:26

    olej, dřevo, 20 x 25,5 cm, rám, na malbě je znatelná krakelace, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Domek u řeky

    No.: 267425

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:27

    olej, plátno, 11,5 x 25 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pohled na louku

    No.: 262400

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:28

    olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Z pole

    No.: 276965

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:29

    olej, karton, 29 x 38 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • K. Novák

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    No.: 282820

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:30

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • K. Novák

    První sníh

    No.: 245869

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:31

    olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    No.: 266420

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:32

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Rejfířová

    Krajina luže

    No.: 282807

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:33

    olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav ? Sedláček

    Večerní břízy

    No.: 266457

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:34

    olej, karton, 49 x 64 cm, sign. PD Jára Sedláček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • J. Šimek

    Samoty

    No.: 269403

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:35

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Šindler?

    (1938-2022)

    Horská krajina

    No.: 282829

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:36

    olej, plátno, 41 x 54 cm, sign. LD Šindler (?), rám, neurčený autor, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Šrámek

    (1885-?)

    Horská krajina

    No.: 282831

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:37

    olej, sololit, 33,7 x 47,5 cm, sign. PD Šrámek, rám, oděrky na rámu , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • T. Šrámek

    Zima

    No.: 232704

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:38

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav František Ulšmíd

    (1903-1985)

    Šumava na podzim

    No.: 274286

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:39

    olej, plátno, 29 x 68 cm, sign. LD V. Ulšmíd , rám, na zadní straně štítek s popisem , rám místy lehce otlučený , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    No.: 280405

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:40

    litografie, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 26/100, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotter…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.