Vzpomínka
No.: 262091Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:02
lept, akvatinta, 1991, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD Andesová 91, č. 75/100, DU Vzpomínka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžená krajina
No.: 262073Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 18:52
olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal , Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 600 CZK (25 €)
Jiří Pařík
(1930-1999)
Válka je...
No.: 261064Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 18:46
fix, papír, 19 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Karel Svolinský
Dívka s květy ve vlasech
No.: 260062Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 18:16
kamenorytina, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD K. Svolinský, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Associa…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Jan Gemrot
(1983)
Selfcontained
No.: 267543Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2022 20:39
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Ondřej Harlas
(1884-1933)
Bystřina v lese
No.: 252538Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 21:02
tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Émile Bernard
(1868-1941)
Dívčí akt
No.: 251164Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:55
dřevoryt, 7 x 8,3 cm, LD po d grafikou na papíře vytišteno: Émile Bernard: Původní dřevoryt, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at College Sainte-Barbe in Paris, later at École des Beaux Arts in the same place
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Lubomír Manda
No.: 249470Auction price: 130 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:40
lept, 2008, 25,5 x 40 cm, PD značeno LM, č. 17/60, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Vratislav Hugo Brunner
(1908-1935)
Bolestná blaženost
No.: 249271Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:34
dřevoryt, 16 x 12,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Václav Fiala
(1891-1968)
Malíř Vojtěch Sedláček
No.: 247042Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:24
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids
Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira
No.: 246794Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:16
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Aleša Vaic
(1920)
Franz Liszt
No.: 246718Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:04
suchá jehla, 45 x 32 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Pozdrav z Holandska
No.: 245586Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:52
Current price: 70 CZK (3 €)
Albert de Belleroche
(1864-1944)
Zátiší s čajovou konvicí
No.: 244180Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:51
litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
Husovo kázání
No.: 237946Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:16
Current price: 270 CZK (12 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Na střeše
No.: 237929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:12
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Zdeněk Adámek
Domy v zelené
No.: 234890Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:52
linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Alois Ježek
(1887-1943)
Dětské hry se psem
No.: 226296Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:42
tužka, papír, 18 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, pokrčené okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Dite and Masek at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 80 CZK (4 €)
Bohumil Ullrych
Ženy (Konvolut 3 kreseb)
No.: 204861Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:04
tužka, kvaš, papír, 1926, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Souček
K Týnskému chrámu
No.: 267443Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 21:20
akvatinta, 23 x 15,5 cm, sign. PD Souček , rám, mimo tisk skvrny, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Souček
Pohled na Pražský hrad ze Smetanova nábřeží
No.: 267442Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 21:18
akvatinta, 23,3 x 23,3 cm, sign. PD Souček , rám, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Milena Dvořáková
Hommage á Antonio Vivaldi
No.: 267426Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:46
litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Miroslav Pošvic
Let
No.: 267407Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:10
litografie, 2018, 17,9 x 14 cm, sign. PD M. Pošvic 2018, č. 148/150, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Graphic in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Jan Kojan
(1886-1951)
Na Karlově mostě
No.: 262395Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 19:00
akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Masek, E. Dite, V. Hynais
Current price: 900 CZK (38 €)
František Koudelka
(1896-1976)
Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)
No.: 248658Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 18:10
olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Jana Reinerová
Praha - Zámecké schody
No.: 244464Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:53
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Jana Reinerová
Ulice
No.: 259270Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:50
litografie, 7,3 x 12,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 250 CZK (11 €)
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy v předklonu
No.: 179455Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:45
pencil, paper, 26,9 x 19,7 cm, signed RD Ant. Lhoták, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy opírající se
No.: 179457Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:44
Current price: 100 CZK (5 €)
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy s drapérií
No.: 179458Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:43
Current price: 100 CZK (5 €)