Alois Moravec
Přívoz v Roudné
Položka č.: 265087Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:31
litografie, 1943, 20,5 x 27 cm, sign. PD A. Moravec 43, č. 46/50, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Luděk Majer
(1925)
V Beskydech
Položka č.: 169260Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:27
litografie, 1988, 14,4 x 29 cm, sign. DU L. Majer - 1988, studium na Škole umění ve Zlíně, poté žák V. Sychry a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Vzpomínky na hodiny francouzštiny
Položka č.: 247152Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:07
suchá jehla, 1982, 17,9 x 13 cm, monogramováno PD MD 20.6.1982, v horní části mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jarmila Čermáková
Krajinný terč
Položka č.: 262743Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:03
lept, 33,3 x 21,3 cm, sign. PD J. Čermáková, 21/50, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Blaha
(1961)
Madona II.
Položka č.: 249399Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:00
lept, 49 x 39,5 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vančura
Žena na koni
Položka č.: 259507Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:57
tempera, karton, 1982, 25,5 x 33 cm, sign. LD Vančura 82, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Michal Vondráček
Černínský palác s Loretou
Položka č.: 278969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:38
litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 51/100, zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Bazilika sv. Jiří
Položka č.: 278991Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:33
ocelorytina, 16,5 x 9,1 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Park
Položka č.: 278971Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:16
lept, 6 x 5 cm, sign. PD, č. 69/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Kramule
(1920-1994)
Ke Hradu
Položka č.: 278963Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:11
kamenorytina, 1982, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD Kar Kramule 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Wiesnera, K. Hofmana, J. Sládka, V. Makovského, B. Fuchse, J. Vaňka na Škole umění ve Zlíně a prof. J. Kaplického a S. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Sklizeň
Položka č.: 250796Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 16:54
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Miloslav Holý
(1897-1974)
Tři stromy v krajině
Položka č.: 220295Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 14:18
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Lucie Raškovová
(1970)
Smrt bibliomanova
Položka č.: 278293Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 15:32
měkký kryt, suchá jehla, 1999, 22,5 x 48,2 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1999, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 1999, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Šalamouna na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Lucie Raškovová
(1970)
Petrolejové lampy
Položka č.: 278292Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 15:30
měkký kryt, suchá jehla, 1998, 34,4 x 20,8 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1998, č. 1/35, vzadu štítek: Grafika roku 1998, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Šalamouna na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslava Lukášová
(1981)
Vzpomínky
Položka č.: 278274Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 14:54
lept, 2005, 22,3 x 31,2 cm, sign. PD Lukášová, č. 3/4, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Jan Pařízek
Nostalgie obyčejnosti
Položka č.: 278271Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 14:48
suchá jehla, 1997, 29,4 x 21 cm, sign. PD Jan Pařízek 1997, č. 4/5, vzadu štítek: Grafika roku 1997, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Komárek
Dva poháry se zvonky
Položka č.: 254618Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2023 15:16
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Kříž na hřbitově
Položka č.: 267242Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 15:48
tuš, papír, 10,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Ornament na punčochách
Položka č.: 267241Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 15:46
tuš, papír, 1890, 7 x 7 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)
Položka č.: 255507Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 14:48
tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
František Hodonský
Podzimní běhy
Položka č.: 278041Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:52
litografie, 2012, 53,5 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, č .34/100, mimo tisk polité, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jiljí Hartinger
Motiv kultury
Položka č.: 278031Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:32
tužka, papír, 1974, 22 x 43,2 cm, sign. PD J Hastinger 74, PD razítko Dílo, zašlý papír, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Rafael Schuster
(1888-1981)
České Budějovice
Položka č.: 278030Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:30
litografie, kolorováno, 33 x 20,7 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý papír, na okrajích místy ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Jan Rafael Schuster
(1888-1981)
Otakarova bašta - České Budějovice
Položka č.: 278029Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:28
litografie, kolorováno, 20,7 x 33 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý a lehce ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Věra Kotasová
(1939-2019)
Květina v okně
Položka č.: 278027Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:24
dřevoryt, 1977, 28 x 17 cm, sign. DU V. Kotasová 77, č. 3/20, PD slepotisková značka papíru, růžky papíru naražené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Bouře na horách
Položka č.: 277997Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:22
dřevoryt, 1917, 15,1 x 18,2 cm, sign. PD Vik, značeno LD VK, papír na okrajích pokrčený, lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu…
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Karel Vik
(1883-1964)
Zapadlá chalupa
Položka č.: 277996Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:20
dřevoryt, 1920, 8 x 10 cm, sign. PD Vik, 99, LD v desce VK - 20; z cyklu Zimní pohádka, 1921, ušpiněný a pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Holl…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
Před domem s kohoutem
Položka č.: 277995Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:18
lept, 17,7 x 15,7 cm, sign. PD Ant. Majer, 59. imp., LD věnování, papír lehce zašlý a ohmataný, v rozích pokrčený, místy několik drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Antonín Majer
(1882-1963)
Po bouři
Položka č.: 277994Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:16
lept, 1918, 17,7 x 19,6 cm, sign. PD Ant. Majer, 7., papír pokrčený a zašlý; u pravého okraje ztmavnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Lesní ráno
Položka č.: 277991Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:10
voskový pastel, papír, 26,5 x 21,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, u horního okraje papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu