Jana Reinerová
Dům s dvěma komíny
No.: 811Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:08
litografie, 37,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jana Reinerová
Loreta v noci
No.: 810Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:07
litografie, 17,2 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jana Reinerová
Hořící keř (Domek v Izraeli)
No.: 809Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:06
litografie, 34,8 x 25,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Židovský hřbitov
No.: 808Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:05
litografie, 34,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/46, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Nerudova ulice
No.: 807Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:04
lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, A.T., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Zdeněk Raiser
František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól
No.: 806Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:03
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Raiser
Zlatý podzim
No.: 805Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:02
Zdeněk Raiser
Hotel štěstí
No.: 804Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:01
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Čertovka
No.: 803Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:00
dřevoryt, 1935, 44, 5 x 37, 7 cm, sign. PD Vl. Pukl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Schusser at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Letní den
No.: 802Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:59
dřevoryt, 41, 7 x 54, 5 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Schusser at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gra…
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Chalupa
No.: 801Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:58
dřevoryt, 18 x 24 cm, sign. PD Vl. Pukl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Schusser at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Autoportrét II.
No.: 800Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:57
dřevoryt, 30, 7 x 22, 5 cm, sign. PD Vl. Pukl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Schusser at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Autoportrét
No.: 799Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:56
dřevoryt, 30, 6 x 22, 5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Schusser at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Ptáček
Pepsi, 1950 VW Beetle
No.: 798Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:55
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Petr Ptáček
Večerní Cola
No.: 797Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:54
Petr Ptáček
ACE motor oil can, Autoplane motor oil can
No.: 796Auction price: 2.300 CZK (96 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:53
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Petr Ptáček
Ponorka M2
No.: 795Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:52
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
No.: 794Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:51
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Vilém Plocek
(1905-2001)
Zátiší s dýmkou
No.: 793Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:50
kombinovaná technika, koláž, karton, 1981, 28 x 34,5 cm, sign. PD Vilém Plocek 1981, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Přemysl Pitřík
Postavičky
No.: 792Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:49
tempera, kombinovaná technika, karton, 2021, 32 x 46 cm, sign. DU Přemysl Pitřík 21, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Max Pirner
(1854-1924)
No.: 791Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:48
tužka, papír, 10 x 10,7 cm, sign. LN M.P., rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Adolf Petříček
(1883-1943)
Kajícník
No.: 790Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:47
lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Ad. Petříček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Pavliňák
Sára a Jan
No.: 789Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:46
čb. fotografie, 2003, 39,7 x 30,2 cm, sign. PD Pavliňák 2003, podpis Sáry Saudkové, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
The end of the first volume from the Creation until the Deluge
No.: 788Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:45
litografie, 16, 5 x 19 cm, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Tubal-cain
No.: 787Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:44
litografie, 26, 2 x 21 cm, značeno PD Abel Pann, list 25/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Jubal
No.: 786Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:43
litografie, 25, 5 x 19, 7 cm, značeno PD Abel Pann, list 24/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Abels funeral procession
No.: 785Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:42
litografie, 27, 5 x 21, 3 cm, značeno PD Abel Pann, list 23/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
...Fugitive and vagabond shalt thou be on earth
No.: 784Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:41
litografie, 28, 2 x 18 cm, značeno PD Abel Pann, list 22/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Cain rose up against Abel his brother, and slew him
No.: 783Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:40
litografie, 27, 8 x 20 cm, značeno PD Abel Pann, list 20/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
…Cain was a tiller of the ground
No.: 782Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 15:39
litografie, 26, 4 x 22, 8 cm, značeno PD Abel Pann, list 19/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná