-
Neurčený autor
V parku
Položka č.: 1354Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:32
tisk, 8 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žena s dítětem
Položka č.: 1353Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:31
tisk, 8 x 12,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Květina
Položka č.: 1352Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:30
linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Na draka
Položka č.: 1350Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:28
litografie, 15 x 10 cm, sign. PD, č. 64/80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Klášter
Položka č.: 1347Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:25
tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ulice
Položka č.: 1345Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:23
linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 1342Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:20
akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žena v klobouku
Položka č.: 1277Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:53
tisk, 47,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
Položka č.: 1240Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:17
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina před bouřkou
Položka č.: 1323Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:16
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Horská chata
Položka č.: 1325Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:15
olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kvetoucí akt
Položka č.: 1328Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:14
tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zasněžená krajina
Položka č.: 1267Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:13
olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Řeka
Položka č.: 1268Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:12
kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Jezero u lesa
Položka č.: 1271Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:11
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 1274Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:10
olej, deska, 1919, 21 x 26 cm, sign. PD Magda 1919., rám, zezadu polité, pokroucená deska, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Děti
Položka č.: 251447Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 14:52
olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Růže
Položka č.: 228680Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 14:40
olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na kostelík
Položka č.: 261265Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:22
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 42,4 cm, monogramováno PD Š.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pohled z Rysů na Kopky
Položka č.: 282704Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:19
tempera, papír, 43 x 63,5 cm, sign. PD Lehniansky?, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Akt I.
Položka č.: 224911Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 18:26
tuš, akvarel, papír, 1979, 28,1 x 21 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Akt II.
Položka č.: 224912Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1980, 28,4 x 19,6 cm, sign. PD , mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kočičí dýchánek
Položka č.: 281076Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 18:23
akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Mostek
Položka č.: 282511Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 18:18
akvarel, papír, 26,3 x 19,5 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Břízy
Položka č.: 281843Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2024 18:36
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Lesní krajina
Položka č.: 281827Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2024 18:34
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2024 18:27
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2024 18:10
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Horská krajina
Položka č.: 282490Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2024 18:08
olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282480Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2024 18:26
pastel, papír, 32,5 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu