-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Příprava na boj (diptych)
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:20
dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Žádost s volavkou v pozadí (diptych)
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:21
dřevořez, 36 x 24,6 a 36,5 x 25 cm, nalepeno na černém papíru, značeno DU, na jedné z grafik skvrny, poškozeno v horních rozích; druhá grafika poškozená u levého okraje na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Pozdě v noci (diptych)
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:22
dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Spor (diptych)
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:23
dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Noda Kyuho
(1879-1971)
Námořník Kezori Kuemon
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:24
dřevořez, 40,5 x 26,9 cm, značeno PD, zažloutlý papír, pravý horní růžek pokrčený, levý dolní roh ušpiňen černou barvou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monsef Labib
Orientalní město
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:25
tempera, papyrus, 88 x 60 cm, sign. LD, na zadní straně autorské razítko, papír mírně potrhaný, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bondan Lacina
(1912-1971)
Pohled do vsi
Položka č.: 649Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:26
dřevoryt, 18,6 x 25,7 cm, sign. PD b. Lacina, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Landa
(1899-1968)
Plachetnice na moři
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:27
tempera, běloba, papír, 33,3 x 45 cm, sign. PD Ant. Landa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a V. Maška na VŠUP v Praze, prof. Caspara v Mnichově, Belweho v Lipsku a J. P. Laurence a F. Kupky v Paříži
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Lavický
(1923-1997)
Podzimní krajina
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:28
akvarel, tempera, ruční papír, 45 x 58 cm, sign. PD V. Lavický, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Věčný dialog
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:29
lept, 1986, 11,9 x 15,3 cm, sign. PD Josef Lehoučka86, PF 1997, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poznání hry, Čas ticha (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:30
lept, 1993, 1996, 15 x 11,2, 15,2 x 12,5 cm, sign. PD J.Lehoučka93, sign.PD JosefLehoučka1996, PF1994, PF1997, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poselství, Sen a skutečnost (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:31
lept, 1984, 1999, 12,8 x 19,5, 13,7 x 16,1 cm, sign. PD J.Lehoučka84, sign. PD J.Lehoučka99, PF 1985, PF1991, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Jablko, Jen masa kus (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:32
lept, 1992, 8,5 x 11,1, 13,1 x 19,1 cm, sign. PD J. Lehoučka 92, PF 1993, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Orbis 83, Zátiší ve skříni (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 656Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:33
lept, 1984, 1988, 19,5 x 14, 17,9 x 13,6 cm, sign. PD Josef Lehoučka, sign. PD Josef Lehoučka1988, PF1984, PF1989, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Brána, Motýl (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 657Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:34
lept, 1980, 1989, 20,5 x 14,7, 19 x 14 cm, sign.PD Josef Lehoučka80, sign. PD Josef Lehoučka69, PF 1981, PF 1970, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 658Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:35
litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
K Hamletu
Položka č.: 659Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:36
lept, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Záhadná skříň u jezera
Položka č.: 660Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:37
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Vase
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:38
litografie, 2023, 48,5 x 37 cm, sign. PD Laura Limbourg 2023, A. T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Tiger
Položka č.: 662Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:39
litografie, 2023, 37 x 48 cm, sign. PD Laura Limbourg 2023, A. T.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Linhart
(1895-1968)
Z Chrudimska
Položka č.: 663Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:40
olej, karton, 1931, 32,5 x 43 cm, sign. LD R. Linhart 31 a na zadní straně R. Linhart 1931, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Pražské jaro
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:41
tuš, papír, 24 x 36, 5 cm, sign. PD P. Lisý, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Lochovská
(1958)
Mraky II
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:42
lept, akvatinta, 34,5 x 24,1 cm, sign. PD J. Lochovská , č. 3/40, DU Mraky II. , papír lehounce zažloutlý, u horního okraje papíru dvě čárky (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Čepeláka
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Lomová
(1959)
Pondělí, úterý, středa,...
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:43
litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských uměl…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Lukáč
(1989)
Cigarette smoker
Položka č.: 667Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:44
litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 36/60
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Lukáč
(1989)
Ground and pound
Položka č.: 668Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:45
litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 37/60
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Macková
(1887-1969)
Džamie v Ruščuku
Položka č.: 669Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:46
dřevoryt, 1927, 15 x 10 cm, sign. PD A. Macková 27, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Macková
(1877-1969)
Kováčová, Slovensko
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:47
dřevoryt, 19 x 22,5 cm, sign. PD A, Macková, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu