Petr Fišárek
Kompozice X.
No.: 268293Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:06
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Jan Skramlík
(1860-1936)
Děti u krbu
No.: 270108Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:40
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Fero Sivko
Zelenáč
No.: 259956Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:36
akvarel, tuš, papír, 1967?, 29 x 40,5 cm, monogr. PD F. S., rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Viktor Ostapčuk
Karlův most
No.: 277818Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:30
olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Pozdrav od čerta
No.: 274523Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:27
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Josef Navrátil?
Dvě postavy
No.: 252537Auction price: 100 CZK (5 €)
tuš, papír, 3,5 x 2,7 cm, rám, miniatura, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
No.: 258579Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:23
Current price: 400 CZK (17 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
No.: 259863Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:22
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Kompozice II.
No.: 259864Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:21
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
K. Krechler
Ludwig van Beethowen - Sonate pathétique
No.: 266314Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:18
kresba jehlou v dřevě, vypalovaná a vyřezávaná, 1934, 36 x 28,5 cm, sign. na zadní straně K. Krechler 1934, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Božena Hliněnská - Khunová
(1906-1992)
No.: 258286Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:11
olej, plátno, 1948, 60,5 x 50,5 cm, sign. PD B. Khunová 48, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Lia Ascoli
Řeholník
No.: 276984Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:01
uhel, křída, papír, 25 x 19,2 cm, sign. LD L. Ascoli, zahnědlý a mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Artmen
Pohled na Pražský hrad
No.: 264176Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:00
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Naděžda Synecká
(1926)
Zastavení
No.: 268863Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:46
lept, 20,5 x 20 cm, sign. DU K. Synecká, pasparta, č. 28/100, na zadní straně štítek Dílo s popisem a razítkem čfvu, pasparta zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hol…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
Zdeněk Strouhal
(1939)
Ženský akt
No.: 278338Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:45
suchá jehla, 1995, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD Zd. Strouhal 95, rám, č. 18/28, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Maria la Roche
(1870-1952)
Marburg an der Lahn
No.: 276280Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:41
litografie, 1897, 30 x 47,8 cm, sign. PD s věnováním z rokun 1908 Marie La Roche, značeno LD na kameni , rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Halla
(1926-1988)
No.: 275879Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:24
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Kampa
No.: 273967Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:21
litografie, 1990, 14 x 16,5 cm, sign. PD A. Fuchs 90, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova I.
No.: 262815Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:20
litografie, 18 x 26,5 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova II.
No.: 262816Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:19
litografie, 26,5 x 18 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova III.
No.: 262817Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:18
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova IV.
No.: 262818Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:17
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Oberthor
Babička
No.: 268976Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:07
litografie, 1956, 25 x 20 cm, sign. PD K. Oberthor 56, pasparta bez skla, č. 12/16, Babička autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associ…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
František Volf
(1897-1983)
Zimní vesnice
No.: 274525Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:52
akvarel, tuš, papír, 1959, 15 x 22 cm, sign. PD F. Volf 59, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Thomas Ruff
Kříž na skále
No.: 279079Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:36
olej, karton, 1949, 30 x 24,5 cm, sign. PD Ruff 1949, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
A. Pečený
No.: 279069Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:33
oil, hardboard, 60 x 80 cm, signed lower/right A. Pečený, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
V. Otcovský
Na řece
No.: 266418Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:32
olej, karton, 43 x 64 cm, sign. PD V. Otcovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Písek
No.: 274424Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:30
Current price: 400 CZK (17 €)
Kleinermanns
Západ slunce nad mořem
No.: 274040Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:20
olej, plátno, 41 x 50 cm, sign. PD Kleinermanns, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Mirko Eliáš
(1899-1938)
Cesta v Orlických horách
No.: 279061Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:07
pastel, uhel, křída, papír, 1929, 12,3 x 9,8 cm, sign. na zadní straně Mirko Eliáš, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids