Viktor Stretti
(1878-1957)
V kavárně
No.: 7Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:06
litografie, kolem r. 1905, 26 x 38 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. …
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Terč
No.: 59Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:58
akvarel, papír, 27,5 x 28,5 cm, sign. DU V. Bláha, the disciple of K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Radar
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Trojúhelník
No.: 58Auction price: 7.800 CZK (325 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:57
akvarel, papír, 44 x 33 cm, sign. DU V. Bláha, the disciple of K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Radar
Current price: 7.800 CZK (325 €)
Aleš Kublák
Srpnový den pod horami
No.: 19Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:18
olej, plátno, 2023, 40 x 30 cm, sign. PD AK 23
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Petr Žižák
Koláž tří aktů
No.: 58Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:57
digitální fotografie, 38 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Žižák
Dívčí akt
No.: 57Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:56
digitální fotografie, 39 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Alena Vykulilová
Očekávání
No.: 56Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:55
fotografie, 45,4 x 30,4 cm, sign. zezadu PD Alena Vykulilová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Svatoň
Stuha
No.: 52Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:51
fotografie, 13 x 25 cm, sign. Na zadní straně Svatoň, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Vasil Stanko
Šplh
No.: 50Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:49
bromostříbrná fotografie, 27 x 27,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Vladimír Sirůček
Sebevědomý květ
No.: 48Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:47
barevná fotografie, 17,8 x 9,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Sirůček
Kočičí oči
No.: 44Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:43
barevná fotografie, 17,7 x 9,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Tomáš Raszka
(1983)
Žena v kukuřici
No.: 42Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:41
fotografie, 2021, 44,8 x 30 cm, sign. na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Tomáš Raszka
(1983)
No.: 37Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:36
fotografie, 45,5 x 30,5 cm, sign. na zadní straně R, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Postupa
(1929-2016)
Ženský akt
No.: 34Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:33
bromostříbrná fotografie, 20,2 x 19,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Helmut Newton
(1920-2004)
No.: 31Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:30
photolithography, 40,5 x 27,5 cm, signed lower/right Helmut Newton, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Petr Nagy
Dívčí akt II.
No.: 27Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:26
fotografie, 45,3 x 30,3 cm, sign. zezadu Petr Nagy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Petr Nagy
Dívčí akt III.
No.: 26Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:25
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Mlčoch
On a on V. - Z cyklu Milenci
No.: 23Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:22
fotografie, 2010, 28 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Mlčoch, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Paul Koruna
Akt dívky se závojem
No.: 19Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:18
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Milan Junek
(1976)
Závoj
No.: 15Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:14
fotografie, 23,5 x 41,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Milan Junek
(1976)
Ptačí muž
No.: 14Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:13
fotografie, 42 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Milan Junek
(1976)
No.: 12Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:11
fotografie, 2021, 29,4 x 43,7 cm, sign. PD Junek 2021, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Milan Junek
(1976)
Hry
No.: 11Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:10
fotografie, 28 x 41 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Milan Junek
(1976)
Mužský akt
No.: 10Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:09
fotografie, 26,6 x 39,8 cm, sign. zezadu Milan Junek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Milan Junek
(1976)
No.: 9Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:08
digitální fotografie, 29,5 x 44 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Josef Ehm
(1909-1989)
No.: 6Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:05
bromostříbrná fotografie, 16 x 12 cm, pozdější zvětšenina, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Milan Borovička
(1925-2011)
No.: 3Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:02
bromostříbrná fotografie, 16,5 x 12,2 cm, sign. vzadu: Borovička, autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Tadeusz Bartoš
(1970)
V zrcadle
No.: 1Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:00
cyanotype, 2019, 41,5 x 29,5 cm, signed lower/right Tade 19, photographic technique of blueprint, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Vlasta Baránková
Květina
No.: 216Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 19:35
suchá jehla, 1973, 18,5 x 13 cm, sign. PD Baránková 73, autorský tisk
Current price: 150 CZK (7 €)
Jan Weber
Počátek
No.: 215Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 19:34
lept, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Weber, č. 77/100
Current price: 200 CZK (9 €)