Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 1998
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:35
litografie, 1997, 21 x 10 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Adolf Born
(1930-1990)
Ex libris František Nový
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:34
litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A. Born, č. 22/180
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Adolf Born
(1930-2016)
PF 1996 Tomáš Svoboda
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:33
litografie, 1995, 21,3 x 10,7 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2000 Tomáš Svoboda
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:32
litografie, 1999, 21,4 x 10,5 cm, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Tomáš Bím
Pozvánka na tradiční setkání
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:31
serigrafie, 28 x 19 cm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2016 Tom Svoboda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:30
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Nástěnný kalendář 2004
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:32
nástěnný kalendář, 13x tisk, 42 x 29,7 cm, Rychnov nad Kněžnou, Jiřímu Šlitrovi (1924-1969) k osmdesátinám , kompletní, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Tichý
(1896-1964)
Nástěnný kalendář 1976
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:30
nástěnný kalendář, 13x tisk, 48 x 32 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jakub Schikaneder
(1855-1924)
Nástěnný kalendář 1999
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:28
nástěnný kalendář, 7x tisk, 42 x 59,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Vasilij Kandinskij
(1866-1944)
Nástěnný kalendář 1996
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:15
nástěnný kalendář, 13x tisk, 57,5 x 47 cm, kompletní, listy vytrhány, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Iva Hüttnerová
Nástěnný kalendář 2014
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:06
nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michal Gabriel
Postavy
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 16:13
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Různí autoři
Konvolut grafik a kreseb
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:26
40 x drobná grafika, kresba, 25x signováno, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Kristus s trnovou korunou
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:25
mezzotinta, akvarel, 19 x 14,5 cm, sign. PD A. J. Alex, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Různí autoři (Tondl, Silovský, Kovář, Kabát)
Hollar
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:24
18x litografie, 8,5 x 7 / 9,7 x 14,5 cm, 17x signováno, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Flora a fauna
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:18
dřevoryt, 1984, 14,7 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeňka Burgetová
Malá noční hudba
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:07
litografie, 1999, 21 x 14 cm, sign. PD Z. Burgetová 99, č. 1/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
H. Schneidrová
Lidová madona
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:52
podmalba na skle, 28 x 19 cm, rám, na zadní straně štítek s popisek, Antikvariát Dlážděná
H. Schneidrová
Adam a Eva
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:50
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Konvolut exlibris
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:45
7x litografie, 8,9 x 6,8 / 12,8 x 7,5 cm, vše sign. DU VladSuchánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Josef Čapek
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:38
litografie, 1987, 14 x 11 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 101/150, Pamětní list k oslavě 100 narozenin Josefa Čapka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v …
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Přístaviště
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:36
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Kamil Lhoták
(1912)
Signovaná reprodukce malby
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:31
tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Ruce
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:29
litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Vojtěch Preissig
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:28
litografie, 1986, 16 x 7,5 cm, sign. DU Old. Kulhánek 86, Exlibris RNDr. K. Samšiňák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ota Janeček
Dívčí profil
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:25
linoryt, 1988, 6,8 x 4,7 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Ota Janeček
Na loďce za úplňku
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:24
litografie, 1956, 8,5 x 6,1 cm, sign. DU Ota Janeček 1956, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Adolf Born
(1930-2016)
Na houpacím křesle
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:21
serigrafie, 1991, 19 x 15,5 cm, sign. DU Aborn, Pamětní list účastníkům valného schromáždění SČB dne 18. května 1991, podpis Františka Dvořáka, při pravém okraji místy zašpiněný papír, LD roh ohlý, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslov…
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Stařík
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:19
lept, 1954, 16,6 x 8 cm, sign. PD Čepelák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tomáš Bím
Piknik
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:16
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)