Jiří Bouda
(1934-2015)
Pětadvacítka
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 16:05
litografie, 1984, 14,8 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 84, č. 62/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Alena Podzemná
Položka č.: 1018Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:33
olej, plátno, 1998, 69,5 x 34 cm, sign. PD A. Podzemná 98, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Eliška Peroutková
Pohádkový motiv
Položka č.: 1011Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:26
olej, dřevo, 2001, 24 x 30,5 cm, sign. LD Ela 2001, pražská výtvarnice a scénografka, ilustrátorka knih pro děti a autorka betlémů, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dagmar Mezricky
V předklonu
Položka č.: 992Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:07
litografie, 1996, 48 x 31,5 cm, sign. LD Dagmar Mezricky 96, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v praze a VŠVU v Bratislavě
Adolf Born
(1930-2016)
PF 97 Tomáš Svoboda
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 15:57
litografie, 1996, 21 x 10,4 cm, sign. DU A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tom Svoboda 2011
Položka č.: 860Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 15:55
Marie Michaela Šechtlová
Maska I.
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 13:42
litografie, 56 x 43 cm, sign. DU M. M. Šechtlová, č. 53/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Igor Rumanský
(1946-2006)
Muž v klobouku
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 12:58
linoryt, 1978, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 1978, č. 152/200
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Josef Dudek
Padlý anděl
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 12:36
kombinovaná technika, lept, 2013, 19,7 x 20 cm, sign. PD, č. 66/100, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Krejčí
(1942-2001)
Ženy
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 12:08
lept, 1971, 32,2 x 24,5 cm, sign. PD Jan Krejčí 71, č. 12/35, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Jan Krejčí
(1942-2001)
Hračky mé Kačky
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 12:07
lept, 1974, 38,8 x 24,5 cm, sign. PD Jan Krejčí 74, č. 20/30, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Pár
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:50
barevný linoryt, 30 x 26,5 cm, sign. LD Jaroslav Kaiser, č. 2/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Jiří Bouda
(1934-2015)
Náměstí
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:15
litografie, 2011, 19 x 15 cm, sign. DU Jiří Bouda 11, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Albín Brunovský
(1935-1997)
PF 1995
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:14
reprodukce, 21 x 29,5 cm, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Obraz dívky
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:09
litografie, 2010, 20 x 26 cm, sign. DU K. Beneš 10, č. 185/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Miloš Vojíř
Hračky
Položka č.: 567Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:02
fotografie, 37 x 27,5 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Miloš Šindelář
Dívka s flétnou
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:54
bromostříbrná fotografie, 38,4 x 22,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Miloš Šindelář
Jazz parník II.
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:53
bromostříbrná fotografie, 25,8 x 37,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Hradčanské náměstí
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:26
fotografie, 1975, 26,9 x 35,5 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Fotosalonu Vítkovice 76, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fo…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Autobusy - Gottwaldov
Položka č.: 530Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:25
fotografie, 70. léta, 30,2 x 39,8 cm, drobně naražené rohy papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a est…
Noční Praha
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:54
bromostříbrná fotografie, 22 x 29 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Peter Nagy
Kytaristka
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:53
fotografie, 44,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Karel Matoušek
Kolotoč života
Položka č.: 493Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:48
bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 44,5 x 58 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Louš
IV. Kolo
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:46
bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 49,5 x 59,5 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Miloš Koreček
(1908-1989)
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:43
fotografie, 1984, 23,7 x 17,5 cm, sign. na zadní straně Miloš Koreček 1984, Antikvariát Dlážděná, člen Ra
Miloš Koreček
(1906-1989)
Fokalk
Položka č.: 487Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Miroslav a Věra Chalupníčkovi
Stalinův památník
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:22
fotografie, 1953, 28,9 x 39,2 cm, pokrčené okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Josef Hník
Kompozice s vejci
Položka č.: 455Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:10
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Feyfar
(1871-1935)
Rokytnice nad Jizerou
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:31
bromostříbrná fotografie, 15,2 x 19,3 cm, na zadní straně autorské razítko a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Dostál
(1938-2022)
Construction Worker in Prague
Položka č.: 401Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:16
bromostříbrná fotografie, 1985, 16,9 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů