-
Dubová
Upřený pohled
No.: 232757Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:06
litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. Ernest
Jan Amos Komenský
No.: 246736Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:07
lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
No.: 254283Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:08
tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Heřman
Den
No.: 235393Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:09
kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Hilmar
(1937)
Jiří Hilmar
No.: 267381Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:10
tisk, plakát, 2002, 58 x 84,5 cm, plakát k výstavě v Städtische galerie Lüdenscheid 2002, při okrajích pomuchlaný papír, na zadní straně zbytky lepenky, Aantiqari.at Radhošťská, , member of the groups Gerade and Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Klika
(1929)
Zpěv organů
No.: 242388Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:11
dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Martenek
(1933)
Pořádnej drink
No.: 237577Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:12
kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Martenek
(1933)
E 55 (kalendář na rok 1999)
No.: 262642Auction price: 30 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:13
tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Martenek
(1933)
Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)
No.: 262641Auction price: 30 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:14
tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Věra Martinková
(1948)
Prasklé sklo a ostnatej drát
No.: 237574Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:15
tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Václav Mašek
Portrét muže
No.: 234096Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:16
dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Václav Mašek
Čtení
No.: 234093Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:17
tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Václav Mašek
V oblacích / Dívka
No.: 234092Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:18
tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Němeček
(1957)
Přírodní motiv
No.: 245318Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:19
dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neumann
Babička
No.: 246712Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:20
tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neumann
Muž z profilu
No.: 228529Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:21
tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neumann
Kolibřík
No.: 228527Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:22
tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Rytíř
No.: 237524Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:23
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Domek v lese
No.: 234130Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:24
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Klaun
No.: 232761Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:25
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Ptáčci
No.: 232753Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:26
tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Brýle
No.: 231259Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:27
tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Ex libris Marina Stappen
No.: 229972Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:28
lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
No.: 229969Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:29
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Nationalpark Krkonoše
No.: 254304Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:30
tisk, plakát, 82 x 57 cm, při okrajích pokrčený a otřepený papír, na několika místech podlepeno, několik bílých skvrnek v horní části, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
IN MEMORIAM
No.: 254293Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:31
tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
České umění XIX. století
No.: 267382Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:32
tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Národní galerie v Praze
No.: 254288Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:33
tisk, plakát, 57 x 82 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Off Program… příští vlna
No.: 254272Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:34
tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zelené listy ( PF 2012)
No.: 254077Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:35
serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED