E. Graner
Krajina s řekou a vesnicí
No.: 268385Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:10
olej, karton, 39 x 50 cm, sign. PD E. Graner , rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Eva Fantová
Svatá rodina
No.: 268331Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:09
olej, plátno na pevné podložce, 38,8 x 38,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Miloš Doubek
Postavy
No.: 178462Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:08
ink, paper, 33 x 24 cm
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Marie Blabolilová
Obilí II.
No.: 268373Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:07
lept, 1977, 31,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 77, č. 10/40, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak, F. Jiroudek and J. John at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Kruh
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Jiří Bouda
(1934-2015)
Koleje
No.: 268347Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:05
litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Ernst Ascher
(1888-1953)
Palac Clam Gallas
No.: 268353Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:03
suchá jehla, 1909, 21 x 15,5 cm, sign. PD Ernst Ascher 09, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Petr Fišárek
Na hřišti
No.: 268286Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 19:00
olej, karton, 1994, 30,5 x 38 cm, sign. PD Fišárek 94, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Petr Fišárek
Kompozice II.
No.: 268278Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:59
olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. DU Fišárek 95, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Petr Fišárek
Kompozice V.
No.: 268288Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:57
olej, karton, 1995, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 95, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Petr Fišárek
Kompozice VI.
No.: 268289Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:56
Current price: 400 CZK (17 €)
Petr Fišárek
Kompozice XIII.
No.: 268296Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:52
olej, karton, 1997, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD 97 Fišárek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Petr Fišárek
Kompozice I.
No.: 268277Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:49
olej, karton, 2000, 30 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Petr Fišárek
Kompozice XII.
No.: 268295Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:47
olej, karton, 2003, 39 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Fišárek Petr 2003, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Petr Fišárek
Tvář
No.: 268284Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:43
olej, karton, 2009, 36 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 9, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Malíř
No.: 268338Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:15
tuš, papír, 1976, 34 x 41 cm, sign. PD , rám, zašpiněný papír, rámu chybí sklo, odřený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Tanečnice
No.: 268372Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:05
akvarel, tužka, papír, 47,5 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
František Zavřel
(1891)
No.: 268380Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:58
olej, karton, 32 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
František Zavřel
(1891)
Letní krajina
No.: 268381Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:57
olej, karton, 32,5 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Víšek
(1908-1995)
Pohled na Mariánské lázně
No.: 268383Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:56
akvarel, běloba, papír, 44 x 70 cm, sign. PD Jan Víšek, rám, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Ságl
No.: 244430Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:49
barevná fotografie, 41 x 57,4 cm, sign. PD Jan Ságl, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Bedřich Svoboda
(1883-1971)
U Zlaté Olešnice
No.: 268342Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:47
olej, karton, 1914, 24 x 34 cm, sign. LD K. B. Svoboda Praha 1914, rám, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Ptáček
Good year
No.: 268340Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:45
litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 20112, rám, č. 52/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Staré město pražské
No.: 268337Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:43
olej, plátno, 80,5 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
Strukturální grafika
No.: 268327Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:38
strukturální grafika, 1964, 15 x 22,3 cm, sign. DU, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jana Míčková
(1940-2020)
Motýl
No.: 268341Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:32
pastel, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. DU Jana 73, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Noční koncert
No.: 268360Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:31
pastel, tuš, papír, 1968, 45 x 62,5 cm, sign. PD Jana 68, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
František Malý
(1900-1980)
No.: 268343Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:25
olej, karton, 1963, 17,5 x 25 cm, sign. PD Fr. Malý 63, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela and J. Benes, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU Ales
Current price: 600 CZK (25 €)
Eva Frančeová Abrahamová
Jan Saudek
No.: 268318Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:22
bromostříbrná fotografie, 26,5 x 40,5 cm, sign. LD Abrahamová Eva, na zadní straně autorský štítek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Čepička
(1937)
Město
No.: 268411Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:12
olej, zlato, plátno, 1990, 27 x 39 cm, sign. LD ČEPIČKA 90, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Marie Blabolilová
Krajina I.
No.: 268324Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:09
lept, 1975, 16 x 12,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 1975, pasparta, č. 78/90, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak, F. Jiroudek and J. John at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Kruh
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids