Lubomír Procházka
(1922-2012)
Most v Parmě
No.: 281274Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:12
woodcut, 1973, 30 x 55 cm, signed lower/left L. Procházka 73, rám, description label at the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Kameny
No.: 282752Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:14
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Pohled na Vysoké Tatry
No.: 282753Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:16
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jareš
Středočeská krajina
No.: 282754Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:18
tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)