-
Ivan Kováčik
(1959)
Šťastné papagáje
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:50
litografie, 2023, 45,8 x 36,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2023, č. 27/95
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912 -1992)
Sedící žena
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:49
litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:48
linoryt, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Akt zezadu
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:47
litografie, 1943, 21 x 14,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fremund
(1928-1969)
Milenci
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:46
suchá jehla, 1956, 9,5 x 13 cm, sign. PD Fremund 56, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Černý
(1910-1960)
Milenci
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:45
litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:43
litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Král
(1883-1942)
Akt
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:42
litografie, 29 x 20,5 cm, sign. PD Král, rám, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Chrám sv. Marka v Benátkách
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:41
lept, 29,5 x 34,5 cm, sign. PD J.Stretti-Zamponi, rám, značeno v desce PD J.Stretti-Zamponi, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Corte Nuova - Benátky
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:40
akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad od Jeleního příkopu
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:39
akvatinta, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Place Maubert v Paříži
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:38
měkký kryt, 1914, 32,4 x 34,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let - secesním světonázorem a francouzskými impresionisty. …
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Ráno v Paříži
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:37
barevný lept, 25 x 27 cm, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Portrét otce
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:36
lept, suchá jehla, 12 x 8,7 cm, zašpiněný, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Pokušení sv. Antonína
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:35
barevný dřevoryt, 1912, 21 x 21 cm, sign. PD JVáchal, rám, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:33
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Wols
(1913-1951)
Bez názvu
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:32
suchá jehla, 10 x 12,2 cm
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl ráje
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:31
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 121, str. 153, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Abraham a Sára
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:30
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 122, str. 153, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Nářky Jeremiáše
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:29
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 140, str. 159, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
David a Absolon
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:28
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 133, str. 157, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš přijímající tabule zákona
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:27
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 123, str. 155, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Šalamoun
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:26
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 131, str. 157, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Ďáblík
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:25
alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Conde
(1951)
Silák
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:24
hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kupka
(1871-1957)
Amorpha, dvoubarevná fuga
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:22
barevný lept, 1913, 14,5 x 22 cm, sign. LD Kupka, rám, nabízené dílo pochází ze stejného roku, kdy Kupka vystavil na Podzimním salonu v Paříži abstraktní díla Amorfa, Dvoubarevná fuga a Amorfa, Teplá chromatika. Série těchto maleb a paralelních studií jsou výsledkem Kupkova dlouhodobého směřování od…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Massimo Salvadori
(1960)
L55L7
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:21
akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Encyklopedie: Dálek
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:20
akvarel, tuš, papír, 12 x 34 cm, sign. PN Neprakta, rám, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Psychiatrické oddělení
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:19
tuš, papír, 30 x 21 cm, kreslíř, karikaturista, ilustrátor a humorista. Jeden z autorů satirického časopisu Dikobraz. Za svůj život vytvořil více jak 35 000 kreslených vtipů s širokým záběrem témat, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO