Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Položka č.: 282722

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:51

    litografie, 21,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)