Adolf Doležal
(1898-1978)
Notre Dame
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:28
olej, plátno, lepenka, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
J. Ráž
Štrbské pleso
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD J. Ráž, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Motiv z Podkarpatské Rusi
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:26
olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Václav Stein
(1888-?)
Koně
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:23
olej, plátno, 38 x 43,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
J. Ráž
Vysoké Tatry v zimě
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:21
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Emil Pitter
(1887-1943)
Jablko a váza
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, plátno, 37,5 x 37,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Orba
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:20
olej, dřevo, 48 x 64 cm, sign. PD Vacátko, rám, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Moře
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:19
olej, deska, 35 x 59 cm, rám
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Jaroslav Štechr
(1904-?)
Krajina se stromy
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:18
olej, lepenka, 45 x 67 cm, sign. PD J. Štechr, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Jaroslav Štechr
(1904-?)
Lesnatá krajina
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:17
olej, lepenka, 45,5 x 66,5 cm, sign. PD J. Štechr, rám
Bohumil Košábek
(1890-1961)
Krkonošská krajina
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:16
olej, plátno, 86 x 95 cm, rám, plátno vypadává z rámu
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Richard Lander
(1904-1980)
Chrudim
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:14
olej, plátno, 80 x 66 cm, rám
Vladimír Cidlinský
Meditace ve žluté II.
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:13
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Vladimír Cidlinský
Rozkvetlý sloup II
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:09
olej, monotyp, 58 x 25 cm, sign. LD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Vladimír Cidlinský
Rozkvetlý sloup I
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:08
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Vladimír Cidlinský
Meditace v zelené I.
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Vladimír Cidlinský
Meditace v zelené II.
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:04
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v modré II.
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:03
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v modré I.
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:02
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace ve žluté I.
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:01
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Miroslava Zychová
Postava
Položka č.: 1033Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:54
lept, 1980, 15 x 16,5 cm, sign. PD M. Zychová 1980, č. 24/100, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Wierer
(1878-1963)
Zamilovaný pár
Položka č.: 1031Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:52
mezzotinta, 16 x 14,5 cm, sign. PD A. Wierer, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alois Wierer
(1878-1963)
Na Nových zámeckých schodech
Položka č.: 1030Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:51
lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Wierer, pasparta, pasparta pošpiněná, rozpadá se, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Weber
Ucho
Položka č.: 1028Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:49
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Jan Weber
Triptych
Položka č.: 1027Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:48
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Vysušil
(1926-2014)
Položka č.: 1026Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:47
litografie, 1995, 18 x 13,2 cm, sign. DU K. Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
Karel Vysušil
(1926-2014)
Položka č.: 1025Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:46
litografie, 1967, 20,5 x 10 cm, sign. PD K. Vysušil 67, č. 2/20, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jindřich Vlček
(1885-1968)
Na Aisně
Položka č.: 1020Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:41
Karel Vik
(1883-1964)
Hrad Kost
Položka č.: 1016Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:37
dřevoryt, 1941, 28,5 x 24 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Luboš Vetengl
(1988)
Jízda na kole II
Položka č.: 1012Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:33
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu