Ludmila Jiřincová
Všecek smutek světa
No.: 552Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:49
litografie, 14,5 x 13 cm, sign. DU L.Jiřincová, V paspartě, vloženo v deskách z pevného papíru., grafický list k úmrtí básníka Jaroslava Seiferta., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Ploštice
No.: 551Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:48
litografie, 5,5 x 8,3 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka a měsíc
No.: 550Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:47
cerografie, 15,4 x 14 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Kristus. Báseň Josefa Hrubého
No.: 549Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:46
serigrafie, 11,4 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
No.: 548Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:45
litografie, 13 x 8,4 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Hlava ženy III
No.: 547Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:44
litografie, 16 x 10,5 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Josef Jíra
(1929-2005)
Kůň
No.: 546Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:43
serigrafie, 1984, 10, 2 x 14 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Current price: 1.400 CZK (59 €)
J. K. Jelínek
Karlův most
No.: 545Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:42
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
No.: 544Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:41
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Ota Janeček
No.: 543Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:40
linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ota Janeček
Akt se skloňenou hlavou
No.: 542Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:39
litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Ota Janeček
Stojící dívčí akt
No.: 541Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:38
linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Ota Janeček
Sedící dívčí akt
No.: 540Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:37
litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 46/60, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ota Janeček
Stojící dívčí akt
No.: 539Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:36
linoryt, 40,5 x 23,8 cm, sign. PD Ota Janeček, rám (nezaskleno), č. 11/100, grafika mírně poškozená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ota Janeček
Ilustrace k básni Kašmírový šál
No.: 538Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:35
suchá jehla, 18,8 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ota Janeček
Dívčí tvář
No.: 537Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:34
suchá jehla, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 14/40, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ota Janeček
No.: 536Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:33
Ota Janeček
Dva linoryty
No.: 535Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:32
2x linoryt, 7 x 9,3 - 2,5 x 3 cm, oba sign. PD Ota Janeček, místy mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Ota Janeček
Ptáčci
No.: 534Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:31
suchá jehla, 6,4 x 4,1 cm, monogr. PD, pasparta, v jednom místě v horní části drobná skvrna (mimo tisk), pasparta zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Art…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ota Janeček
Dívčí akt
No.: 533Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:30
suchá jehla, 9,8 x 7,7 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Bruslení
No.: 532Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:29
litografie, 1984, 14,5 x 37,7 cm, sign. PD Chramosta 84, č. 28/50, PD věnování, nepatrně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Toyohara Chikanobu
(1838-1912)
Ikebana
No.: 531Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:28
dřevořez, 35,7 x 23,9 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Toyohara Chikanobu
(1838-1912)
Zametání sazí
No.: 530Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:27
dřevořez, 35,5 x 23,5 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Chicanobu
(1838-1912)
Ženy v paláci Chikoda (triptych)
No.: 529Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:26
dřevořez, 36,3 x 23,4 - 24,8 cm, nalepeno na černém papíru, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Toyohara Chicanobu
(1838-1912)
Příprava na vstup do Chitoba paláce v době Tokugawa (diptych)
No.: 528Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:25
dřevoryt, 35,5 x 24 a 36 x 24 cm, značeno LD, rám, zejména v horní části diptychu nahnědlé flíčky, grafika zašlá, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Čtyři
No.: 527Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:24
olej, papír, 1998, 10 x 21 cm, sign. DU Chaba 98, the private study
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Tomáš Hřivnáč
Neznámá
No.: 526Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:23
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Aantiqari.at Radhošťská, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Tomáš Hřivnáč
1500 m na ledě
No.: 525Auction price: 3.600 CZK (150 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:22
suchá jehla, 2015, 39,5 x 29,5, cm, sign. PD Tomáš GHřivnáč 2015, č. 11/30, slepotisková značka TH, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 3.600 CZK (150 €)
Tomáš Hřivnáč
Počítání II.
No.: 524Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:21
suchá jehla, 2021, 30 x 50 cm, sing. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 37/50, při horním okraji nepatrně ohnuto, Aantiqari.at Radhošťská, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Tomáš Hřivnáč
Gorily
No.: 523Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:20
suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 34/50, Aantiqari.at Radhošťská, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)